Киев
0 800 303 111
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Тест для визначення вагітності Експрес Тест (Express Test), 1 шт.

Є в наявності
iconБонусів0.4
39,99грн
Код товару:  9224.4350
Виробник: Атлас Лінк Інк., США
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00
Основні властивості
Рецептурний відпуск
Рецептурний відпуск
Рецептурный отпуск без рецепта без рецепта
Температура зберігання
Температура зберігання
Температура хранения від 5 °С до 25 °С

Властивості препарату Тест для визначення вагітності Експрес Тест (Express Test), 1 шт.

Основні

Торгівельна назва
Express Test
GTIN
76401623297126941298300073
Код АТС/ATX
F05.02.01
Рецептурний відпуск
без рецепта
Код Моріон
742992
Температура зберігання
від 5 °С до 25 °С

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Тест для визначення вагітності Експрес Тест (Express Test), 1 шт. - Інструкція для застосування

Опис

Тест на вагітність, який володіє підвищеною чутливістю (10 мМО/мл), що дозволяє визначати факт вагітності, що настала, вже через 7-10 днів з моменту зачаття (за умови нормальної вагітності).

Ультрачутливий тест дозволяє визначити вагітність в середньому на 3-6 днів раніше інших, менш чутливих тестів.

Особливості

Не рекомендується проводити тест після вживання алкоголю, адже може вплинути на результат аналізу.

Якщо ви проводите тестування через занадто короткий термін після запліднення, рівень ХГЛ може бути низьким і тест покаже негативний результат. У цьому випадку повторіть тестування через 48 годин.

Рівень ХГЛ може визначатися тестом протягом кількох тижнів після пологів, кесаревого розтину, викидня, терапевтичного аборту.

Перед тим, як приймати будь-які рішення щодо медичних заходів, необхідно проконсультуватися з лікарем, не приймайте рішення лише на основі результатів тестування, отриманих за допомогою експрес-тесту.

Показання

Призначено для ранньої діагностики вагітності.

Результати тестування

Негативний результат: наявність 1 кольорової смужки у контрольній зоні експрес-тесту та відсутність смужки у зоні результатів вказує на те, що результат тесту негативний, ХГЛ у сечі не виявлено. Це означає, що ви або не вагітні, або здійснили тестування занадто рано. Якщо ви не впевнені, повторіть тестування через 48 годин.

Позитивний результат: наявність 2 кольорових смужок на експрес-тесті (одна – у зоні результатів, інша – у контрольній зоні) вказує на те, що ви з великою ймовірністю вагітні. У Вашій сечі виявлено ХГЛ. Одна смужка може бути світлішою за іншу. Вони не обов'язково мають бути одного кольору. Це у будь-якому разі свідчить про позитивний результат тесту.

Тест недійсний: відсутність кольорових смужок у зоні результатів та контрольній зоні вказує на те, що результат недійсний. Повторіть тест із новою смужкою.

Спосіб застосування

Тест необхідно проводити при кімнатній температурі.

Вийміть тест-смужку з герметичної упаковки і негайно виконайте процедуру тесту. Утримуючи тест-смужку вертикально, опустіть її в ємність зі зразком сечі таким чином, щоб стрілки вказували вниз. Занурювати смужку глибше, ніж лінія MAX (maximum), яка зазначена стрілками на тест-смужці. Вийміть смужку з ємності через 5 секунд і покладіть її на чисту і суху поверхню. Дочекайтесь появи кольорових смужок.

Результат слід оцінювати не раніше ніж за 5 хвилин і не пізніше ніж за 10 хвилин.

Термін придатності

5 років від дати виробництва.

Не застосовувати засіб з вичерпаним терміном придатності.

Умови зберігання

Зберігайте експрес-тест при кімнатній температурі (від 2 °C до 30 °C) у нерозкрите пакеті з фольги; стежте за терміном придатності. Не піддавайте тест впливу прямих сонячних променів, вологи і тепла.

Упаковка

1 струменевий тест в упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Атлас Лінк Інк., США.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Podorozhnyk.com не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.com. Детальніше про відмову від відповідальності.

Також вас можуть зацікавити