Киев
0 800 303 111
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Тест для визначення вагітності Express Test струменевий, 1 шт.

Є в наявності
iconБонусів1.25
125грн
Код товару:  1852.5721
Виробник: Атлас Лінк Інк., США
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00

Властивості препарату Тест для визначення вагітності Express Test струменевий, 1 шт.

Основні

GTIN
76401623297296941298300080
Код АТС/ATX
F05.02.01
Код Моріон
743009

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Тест для визначення вагітності Express Test струменевий, 1 шт. - Інструкція для застосування

Опис

Як працює тест:

Експрес-тест виявляє наявність у сечі хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Зміст ХГЛ у сечі у невагітної жінки зазвичай становить 5,0 мМЕ/мл. Висока концентрація ХГЛ досягає до 12 тижня вагітності - від 100.000 до 200.000 мМЕ/мл. Експрес-тест виявляє ХГЛ у сечі, якщо його вміст становить 10 мМЕ/мл або вище. Такий рівень може бути знайдено вже на 7-10 день після запліднення.

Показання

Експрес-тест використовується для ранньої діагностики вагітності.

Застереження

Увага:

Не рекомендується проводити тест після вживання алкоголю, адже може вплинути на результат аналізу.

Якщо Ви проводите тестування за дуже короткий термін після запліднення, рівень ХГЛ може бути низьким, і тест покаже негативний результат. У цьому випадку повторіть тестування через 48 годин.

Рівень ХГЛ може визначатися тестом протягом кількох тижнів після пологів, кесаревого розтину, викидня, терапевтичного аборту.

Перед тим, як приймати будь-які рішення щодо медичних заходів, необхідно проконсультуватися з лікарем, не приймайте рішення лише на основі результатів тестування, отриманих за допомогою експрес-тесту.

Спосіб застосування та дози

Тест необхідно проводити за кімнатної температури.
  1. Розкрийте герметичну упаковку, дістаньте тест та зніміть захисний ковпачок.
  2. Кінець, позначений стрілкою, підставте під струмінь сечі на 5-10 секунд так, щоб рідина потрапляла на абсорбуючу поверхню. Закрийте кришку та зачекайте до появи кольорових смужок.
  3. Результат слід оцінювати не раніше як за 5 хвилин і пізніше як за 10 хвилин.

Результати тесту

Негативний результат: Наявність 1 кольорової смужки у контрольній (З) зоні експрес-тесту та відсутність смужки у зоні результатів (Т) вказує на те, що результат тесту негативний, ХГЛ у сечі не виявлено. Це означає, що Ви або вагітні, або здійснили тестування занадто рано. Якщо ви не впевнені, повторіть тестування через 48 годин.

Позитивний результат: Наявність 2 кольорових смужок на експрес-тесті (одна – у зоні результатів, інша – у контрольній зоні) вказує на те, що Ви з великою ймовірністю вагітні. У Вашій сечі виявлено ХГЛ. Одна смужка може бути світлішою за іншу. Вони не обов'язково мають бути одного кольору. Це у будь-якому разі свідчить про позитивний результат тесту.

Тест недійсний: відсутність кольорових смужок у зоні результатів (Т) та у контольній зоні (С) вказує на те, що результат недійсний. Повторіть тест із новою смужкою.

Умови зберігання

Зберігайте експрес-тест за кімнатної температури (від 2 ºC до 30 ºC) у нерозкритому пакеті з фольги; стежте за терміном придатності.

Не піддавайте тесту впливу прямих сонячних променів, вологи та тепла.

Упаковка

Захисне пакування.

Виробник

Атлас Лінк Інк., США

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Podorozhnyk.com не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.com. Детальніше про відмову від відповідальності.