Київ
0 800 303 111
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Тест для визначення вагітності Бона (Bona)

iconБонусів0.08
8,5грн
Код товару:  8953.9016
Виробник: Теспро,Україна
Доставка в:
Київ
Ваше місто - Київ?
Самовивіз з аптеки
Самовивіз з відділень поштових операторів
Доставимо за 2-3 дні
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00
Основні властивості
Рецептурний відпуск
Рецептурний відпуск
Рецептурный отпуск без рецепта без рецепта

Властивості препарату Тест для визначення вагітності Бона (Bona)

Основні

Торгівельна назва
Bona
GTIN
4820058970010
Виробник
ТЕСПРО, Украина
Код АТС/ATX
F05.02.01
Рецептурний відпуск
без рецепта
Код Моріон
56128

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Тест для визначення вагітності Бона (Bona) - Інструкція для застосування

Опис

Ані ультразвукове дослідження (УЗД), ані гінеколог не скажуть вам, чи ви вагітні (або не вагітні) у перший день затримки менструального циклу. Bona допоможе із цим розібратися, якщо відповідь потрібна негайно. Швидкість, зручність, надійність результату – три основні складові характеристики смужки для аналізу Bona.

Чутливість тесту – 10 мМЕ/мл.

Спосіб застосування

Формат тест-смужки забезпечує найбільш просту та звичну для споживачів процедуру тестування.

Тестову смужку поміщають у ємність із сечею на 10-15 сек. Вкладають на рівну поверхню і вже за 3 хвилини отримують результат.

Якщо після проведення тесту (у встановлений інструкцією період часу) з'явилася дуже бліда, але видна, друга смуга (контрольна) - це говорить про слабку концентрацію гормону вагітності у зразку сечі. Вона може бути пов'язана із двома причинами. Перша: дуже ранній термін вагітності та друга: рівень гормону в сечі знаходиться на рівні порога чутливості тесту навіть за відсутності вагітності, що може говорити про інші стани організму, що викликають це і потребують проведення іншого обстеження та діагностики. В обох випадках потрібна консультація з лікарем. Для поділу двох причин та отримання більш чіткої картини зазвичай проводять 2-3 додаткові тестування протягом 4-5 днів з інтервалом 1-2 дні. Якщо контрольна смуга (друга), як і раніше, проявляється і її насиченість посилюється - це говорить про те, що концентрація гормону збільшується, що характерно для вагітності.

Якщо протягом тижня та проведення 2-3 послідовних тестувань контрольна смуга залишається слабо проявленою, необхідно (як і в першому випадку) проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Полімерне упакування з однією смужкою для аналізу.

Виробник

ТОВ "Теспро", Україна.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Podorozhnyk.com не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.com. Детальніше про відмову від відповідальності.

Також вас можуть зацікавити