Киев
0 800 303 111
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Спіраль внутрішньоматочна Юнона Біо-Т, тип 1 кільце (срібло), 1 шт.

Немає в наявності
Код товару:  3327.6430
Виробник: Симург
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00
Основні властивості
Алергікам
Алергікам
Алергікам з обережністю з обережністю
Діабетикам
Діабетикам
Діабетикам дозволено дозволено
Водіям
Водіям
Водіям дозволено дозволено
Вагітним
Вагітним
Вагітним заборонено заборонено
Годуючим матерям
Годуючим матерям
Годуючим матерям дозволено дозволено
Дітям
Дітям
Дітям заборонено заборонено
Рецептурний відпуск
Рецептурний відпуск
Рецептурный отпуск без рецепта без рецепта

Властивості препарату Спіраль внутрішньоматочна Юнона Біо-Т, тип 1 кільце (срібло), 1 шт.

Основні

Торгівельна назва
Юнона Біо
GTIN
4811379000098
Країна виробник
Білорусь
Виробник
ЗАТ "Мед.пред Сімург"
Імпортний
Так
Код АТС/ATX
G02B A03
Код Моріон
66941
Рецептурний відпуск
без рецепта
Термін придатності
5 років
Форма випуску
Спираль
Кількість в упаковці
1
Спосіб введення
вагінально

Кому можна

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
дозволено
Водіям
дозволено
Вагітним
заборонено
Годуючим матерям
дозволено
Дітям
заборонено

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Спіраль внутрішньоматочна Юнона Біо-Т, тип 1 кільце (срібло), 1 шт. - Інструкція для застосування

Склад

Виготовлені з полімерного матеріалу з заданими механічними характеристиками. Якір контрацептиву має форму замкнутого кольцка. У площині кільця розміщений внутрішній стрижень, на який намотаний мідний зі срібною серцевиною дріт. На якорі змінюється петля для кріплення монофіламентної трансцервіккальной нитки. Максимальний діаметр - 19 мм2.

Ступінь чистоти срібла в дроті не менше 99,98%. Номінальна площа активної медьсодержащего поверхні 255 мм 2. Вміст срібла в дроті зі срібною серцевиною не менш 9,3%.

ВМС поставляється в паперово-друкованому пакеті в комплексі з полімерною вступною трубкою і поршнем. На вступній трубці встановлено пересувний полімерний обмежувач для позначення глибини введення і площині якоря контрцептіва.

Стерелізація - радіаційна або газова - оксидом етилену.

Показання

Бажання жінки оберегти себе від вагітності.

Лікування і профілактика синдрому Ашермана. Як посткоїтальний засіб ВМС може вводитися протягом 3-4 днів після незахищеного статевого акту.

Рекомендовані терміни введення ВМС:

 • будь-який день менструального циклу (краще з 4-19 день);
 • безпосередньо після неускладненого медичного аборту, здійсненого методом вакуум-аспірації або кюретажу;
 • після закінчення інволюції матки (через 5-6 тижнів після неускладнених пологів) в т.ч. на тлі лактаційної аменореї;
 • відразу після вилучення ВМС, термін використання якого закінчився, при бажанні жінки продолджіть внутрішньоматкову контрцепцію;
 • з метою посткоїтальної контрацепції на - 3-4 день після незахищеного статевого акту.

Протипоказання

Внутрішньоматкова контрацепція абсолютно протипоказана при вагітності (підозра чи підтвердження), злоякісних захворюваннях жіночих статевих органів, запальних процесах органів малого таза, при кровотечах із статевих органів невстановленої етіології, при аномаліях розвитку матки, міомі більше 8 тижнів, ендометріозі будь-якої локалізації, алергії на мідь, хвороба Вільсона. З обережністю (після проведення оцінки ризиків / переваг) необхідно застосовувати ВМС при високому ризику розвитку захворювань, що передаються статевим шляхом (наявність декількох сексуальних партнерів), анемії (гемоглобін менше 90 г / л), у родили жінок, при захворюваннях крові, у пацієнток з наявністю в анамнезі позаматкової вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не виявлено. При необхідності діагностичного і терапевтичного опромінення медичний персонал повинен бути проінформований за наявності ВМС. У деяких випадках може знадобитися видалення контрацептиву.

Особливості застосування

Адаптація до ВМС

У період адптаціі організму пацієнтки до ВМС (3-4 місяці) можливі зміни меструального циклу. Менструальні кровотечі можуть супроводжуватися тягнучим болем внизу живота або хрестової області, яка, як правило, швидко затихає. З метою підвищення прийнятності ВМС і скорочення періоду адаптації рекомендується:

 • проведення ретельного обстеження жінок для виявлення протипоказань до застосування ВМС;
 • дефференційованний підхід до вибору моделі ВМС, виходячи з індивідуальних особливостей організму жінки, планів на дітонародження, часу введення ВМС;
 • використання рекомендованої техніки введення внутрішньоматкового засобу і оптимальних термінів для його установки;
 • профілактичне призначення антибіотиків;
 • призначення інгібіторів простагландіногенеза в перші дні після введення ВМС і протягом трьох перших менструальних кровотеч.

Обстеження пацієнтки перед введенням ВМС

Пацієнтка повинна бути ознайомлена з перевагами, недоліками і можливими ускладненнями методу внутрішньоматкової контрацепції.

Обстеження пацієнтки перед введенням ВМС (об'єм обстеження пацієнтки перед введенням ВМС регламентується національними медичними протоколами і в різних країнах може відрізнятися):

 • клінічне обстеження;
 • бактеріосскопічний аналіз вагінальних мазків;
 • Рар-мазок (мазок для онкоцітологіческое дослідження).

Процедура введення ВМС

Процедура введення ВМС виконується лікарем акушером-гінекологом з дотриманням загальноприйнятих правил асептики.

Після гінекологічного огляду і виключення протипоказань до застосування внутрішньоматкової контрацепції в ассептический умовах вводять дзеркала і трикратно обрабляє шийку матки кульовими щипцями і дещо зводять, стерильним зондом визначають напрямок осі цервікального каналу і довжину порожнини матки. У деяких випадках може знадобитися інструментальне розширення цервікального каналу розширювачами Гегера до №4-4,5.

Процедура підготовки ВМС до введення.

 1. Розкрийте упаковку з боку трансцервікальних ниток.
 2. Встановіть рухливий обмежувач на відстань, відповідне довжині порожнини матки по зонду.
 3. Введіть поршень в трубку до зіткнення з контрацептивом. Для контролю порожнини якоря ВМС поверніть обмежувач на вступній трубці до суміщення плоских поверхонь обмежувача з передбачуваної плосткостью якоря ВМС.

Процедура введення ВМС (Метод "Вилучення")

Зберігаючи тракцію за кульові шипці, як при зондуванні порожнини матки, не докладаючи надмірних зусиль, введення ВМС через канал шийки матки до обмежувача.

Рух здійснюйте вступної трубкою і поршнем одночасно.

Звільнення якоря ВМС з трубки відбувається при зміщенні вступної трубки до упору про кільце поршня.

УВАГА: поршень повинен залишатися нерухомим, підтримуючи контрацептив.

2. Вийміть поршень.

3. Вийміть вступну трубку.

4. Обріжте трансцервікальні нитки так, щоб вони виступали з шийки матки на 1.5-2.5 см.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ЧАС З МОМЕНТУ РОЗКРИТТЯ УПАКОВКИ ДО ВВЕДЕННЯ ВМС - НЕ БІЛЬШЕ 7 ХВИЛИН.

Показання для видалення ВМС

ВМС може бути видалена в будь-який день менструального циклу за бажанням жінки.
Обов'язково видалити ВМС після закінчення терміну використання.
При виникненні сумнівів у правільному розміщенні ВМС безпосередньо після введення доцільно витягти контрацептив і ввести новий протизаплідний засіб.
Контрацептив повинен бути вилучений при розвитку запальних захворювань органів порожнини таза (ендометрит, сальпінгоофорит і т.п.); стійких порушеннях менструального циклу; розвитку анемії; часткової експульсіі ВМС; вираженому больовому синдромі, пов'язаному з наявністю ВМС в порожнині матки; при вагітності на тлі ВМС (питання про пролонгацію вагітності після вилучення ВМС вирішується індівілуально, пацієнтка повинна бути проіформірована про те, що ризик мимовільного аборту приналичии ВМС в порожнині матки зростає до 50%).

ПАМ'ЯТКА жінок, які застосовують внутрішньоматкові МЕТОД контрацепції

Ефект метотда внутрішньоматкової контрацепції забезпечується присутністю в порожнині матки вироби невеликого ращмера - внутриматочного протизаплідний засіб (ВМС).

Період адаптації ВМС триває близько 3-х місяців. Відразу після установки ВМС Вас можу турбувати незначні кров'янисті виділення із статевих шляхів, невиражені болі внизу живота, які повинні пройти через 2-3 дня.

Протягом 8-10 днів після введення ВМС необхідно утриматися від статевого життя, підвищених фізичних навантажень, занять спортом, відвідування лазні, сауни.

Навіть при гарному самопочутті ви повинні звернутися до лікаря, вводиться ВМС.

Протягом 2-3 місяців після введення в матку ВМС місячні можуть бути більш рясними і тривалими, іноді відзначаються незначні кров'янисті виділеннями з статевих шляхів між менструальними кровотечами. Під час менструації доцільно звертати увагу на гігієнічні прокладки, щоб вчасно помітити випадання спіралі разом з виділеннями. Повторні огляди у гінеколога ви повинні пройти через 1, 3, 6 місяців після введення ВМС, потім 1-2 рази в рік протягом всього терміну застосування ВМС.

При використанні ВМС потрібно дотримуватися звичайний гігієнічний режим. Однак, як і при будь-якому сучасному методі запобігання вагітності, можуть виникнути ускладнення:

 • затримка місячних (дуже рідко може наступити вагітність);
 • болі внизу живота, болі під час статевого акту, підвищення температури тіла, незвичайні виділення зі статевих шляхів (ознаки розвитку запальних захворювань статевих органів);
 • через 3 місяці менструації залишаються тривалими, рясними, з'явилася слабкість, відчуття нездужання (ознаки порушення адаптації ВМС).

Побічні реакції

 • Збільшення менструальної крововтрати.
 • Перед- і міжменструальні кров'янисті виділення.

Термін придатності

Не більше 5 років.

Виробник

ЗАТ "Мед.пред Симург", Белорусь.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Podorozhnyk.com не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.com. Детальніше про відмову від відповідальності.

Також вас можуть зацікавити
Лергесан у таблетках по 1,5 мг, 1 шт.
iconБонусів0.86
85,99грн
Фарматекс супоз. ваг. №5
iconБонусів1.28
128,5грн
Фарматекс супоз. ваг. №10
iconБонусів2.03
202,99грн
Аводель таблетки по 1,5 мг, 1 шт.
iconБонусів2.24
223,99грн
Логест др. №21
iconБонусів2.51
250,99грн
Новінет у таблетка, 21 шт.
iconБонусів2.53
252,99грн
Дезофемін 30 таблетки по 0,03мг/0,15 мг, 21 шт.
iconБонусів2.65
264,99грн
Міланда таблетки по 3 мг/0,03 мг, 21 шт.
iconБонусів2.68
267,99грн
Ригевідон протизаплідні таблетки, 21 шт.
iconБонусів3.06
305,99грн
Новінет таблетки, 0,15 мг/0,02 мг, 63 шт.
iconБонусів6.31
630,99грн
Новаринг кільце вагінальне №1
iconБонусів7.11
710,99грн
Ригевідон протизаплідні таблетки, 63 шт.
iconБонусів7.67
766,99грн
Регулон таблетки для контрацепції, 63 шт.
iconБонусів8.67
867,88грн