Київ
0 800 303 111

Вітаміни для очей

Знайдено 63 товари
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурний відпуск
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Слезавіт капс. №30
iconБонусів 3.17
317,1грн
Візивіт капсули по 0,2 г, 30 шт.
iconБонусів 2.39
239,02грн
Оптікс Преміум капсули для зору, 30 шт.
iconБонусів 3.37
336,99грн
Окювайт лютеїн форте таб.№30
iconБонусів 3.28
327,99грн
Супероптик капс. №30
iconБонусів 4.08
407,99грн
Оконекст вітаміни д/очей капс. №30
iconБонусів 3.67
366,99грн
Візінорм капсули по 420 мг, 30 шт.
iconБонусів 4
400,67грн
Оптикс таблетки, 60 шт.
iconБонусів 2.99
298,99грн
Цебролюкс НФ порошок у саше, 30 шт.
iconБонусів 5.86
586,36грн
Лютезан Омега-3 капсули, 30 шт.
iconБонусів 2.6
260,42грн
Глаувіт капс. №36
iconБонусів 4.32
431,99грн
Вітоптик у капсулах по 450мг, 30 шт.
iconБонусів 3.5
349,99грн
Мегазір капс. №20
iconБонусів 2.5
250,19грн
РетиноВіт у капсулах, 36 шт.
iconБонусів 4.68
467,99грн
Тауретин капс. 475мг №30
iconБонусів 4.77
477,49грн
Візіокс чорниця капсули, 30 шт.
iconБонусів 2.89
288,99грн
Солгар Віжн гард плюс капс. №60
iconБонусів 8.28
827,99грн
Натмакс капсули по 728 мг, 30 шт.
iconБонусів 2.03
202,99грн
Чорниця форте табл. 0.5г №40
iconБонусів 0.26
26,2грн
Оковіт таблетки по 250 мг, 80 шт.
iconБонусів 0.97
97,5грн
Оптікс Форте капсули, 30 шт.
iconБонусів 2.32
231,99грн
Чорниця форте таблетки, 80 шт.
iconБонусів 0.29
29,5грн

Зір — один із найважливіших органів чуття. Близько 90% інформації людина сприймає візуально. З віком зір може значно погіршуватись, до цього призводять різні фактори: це може бути спадковість, зловживання тютюновими виробами, прийом алкоголю, вплив ультрафіолетового випромінювання, неправильне освітлення, негативний вплив яскравості екранів гаджетів, а також однією з найголовніших причин є неповноцінне харчування, коли із вживаною вами їжею надходить недостатня кількість макро- та мікроелементів, які так необхідні для нормального функціонування зору та організму в цілому. Саме тому рекомендується приймати вітаміни для очей та заповнювати цей дефіцит.

Які вітаміни корисні для очей?

За різних порушень зору рекомендується курсовий прийом вітамінів для очей. Важливо розуміти, що вітаміни не лікують зір, але вони допомагають пригальмувати або зупинити прогрес його погіршення та зниження гостроти видимості.

Вітаміни для очей умовно можна поділити на дві групи:

 1. Натуральні рослинні речовини з антоціанами.
 2. Натуральні рослинні речовини з каротиноїдами.

Також є комбінації цих груп. До багатьох з них додають вітаміни різних груп А, В, С, D, E, а також цинк для кращого ефекту.

До першої групи належать вітаміни для очей з чорницею (екстракт ягід чорниці). Головною діючою речовиною є антоціани із групи флавоноїдів, які містяться в чорниці, вони благотворно впливають на кровоносні судини очей та зміцнюють їх.

Представниками цієї групи є:

 1. Чорниця Форте містить у своєму складі плоди чорниці, вітаміни групи В (тіамін (В1), рибофлавін (В2), піридоксин (В6)), вітамін С, рутин (віт. Р), цинк. Підсилює гостроту зору завдяки зміцненню судин, знімає втому очей, має антиоксидантну властивість (перешкоджає окисленню вільних радикалів), внаслідок цього знижує ураження тканин органів зору. Один з тих, що добре себе зарекомендували, як вітаміни для очей виробник Україна.
 2. Чорниця-Ф — ягоди та пагони чорниці, очанки, вітаміни групи В, вітамін Е, нікотинамід (РР), вітамін С, біотин. Має регенеруючі властивості для сітківки ока, покращує кровопостачання очей, збільшує гостроту зору, особливо в нічний час, може застосовуватися під час або після перенесених інфекційних запалень очей.

До другої групи належать вітаміни для очей з лютеїном (каротиноїд). Каротиноїди мають антиоксидантні властивості, завдяки цьому знімають запальні реакції в організмі. Захищають очі від негативного впливу сонячного світла, запобігають виникненню катаракти (помутніння кришталика).

Вітаміни лютеїну накопичуються в сітківці ока, за рахунок чого призупиняють вікові зміни та зниження зору.

Представники цієї групи:

 1. Лютеїновий комплекс — лютеїн у природному вигляді утворюється в сітчастій оболонці ока, саме він забезпечує захист очей від негативного впливу яскравого світла та ультрафіолетового випромінювання. Запобігає дегенеративним змінам зорового апарату.
 2. Окювайт Лютеїн Форте — покращує гостроту зору, перешкоджає виникненню катаракти та макулодистрофії (ураження сітківки ока), захищає зір від сонячного випромінювання.

За рахунок того, що препарати лютеїну можуть накопичуватися в сітківці очей, це сприятливо позначається на зоровому апараті і більш тривало виявляє свої позитивні терапевтичні ефекти.

Коли варто починати приймати вітаміни для очей?

Незалежно від того, чи вирішите ви приймати добавки для очей чи ні, все одно завжди краще дотримуватися збалансованої дієти. Це необхідно для загального стану здоров'я, а не лише для здоров'я очей. Темно-зелені листові овочі багаті на вітаміни і мінерали, необхідні для хорошого здоров'я очей. Також варто пам'ятати, що будь-які вітаміни та добавки можуть застосовуватись лише після попередньої консультації з лікарем.

Однак є певні групи людей, яким може знадобитися додатковий прийом вітамінних добавок. До таких відносяться:

 • люди, які не дотримуються здорової дієти та незбалансовано харчуються;
 • люди, які перенесли будь-які операції на очах або мають запальні захворювання очей (як допоміжна терапія);
 • люди похилого віку, оскільки з віком гострота зору знижується, а також це може допомогти сповільнити прогрес деяких вікових захворювань очей (наприклад, вікова макулярна дегенерація або катаракта);
 • люди, які мають шкідливі звички (наприклад куріння несприятливо впливає на судини очей);
 • діти з ранньою діагностованою короткозорістю або діти, які відмовляються від вживання корисних овочів та фруктів;
 • люди з певною професійною діяльністю (наприклад, офісні співробітники, програмісти).

Скільки можна пити вітаміни для очей?

Вітаміни для очей, як і інші вітамінні добавки, виписуються лікарем на певний курс застосування. Залежно від причини, за якою були призначені вітаміни для очей, чи для загальної профілактики, дефіциту вітамінів або для уповільнення прогресування офтальмологічного захворювання, їх можна застосовувати від 1-го до 3-х місяців.

Популярні та ефективні добавки для очей

На фармацевтичному ринку є комбінації вітамінів для зору, які мають безліч сприятливих ефектів для зорової функції та здоров'я очей в цілому. До найбільш популярних та ефективних вітамінів для очей належать такі:

 • Візіо Баланс;
 • СльозаВіт;
 • Оптікс Форте;
 • Нутранекст;
 • Біо Макс Омега-3;
 • Мегазір;
 • Візивіт;
 • Про-Візіо;
 • СуперОптік;
 • Доппельгерц Актив із чорницею;
 • Доппельгерц Актив із лютеїном.

Завдяки комплексному складу, вищезазначені засоби надають ті самі фармакологічні властивості, які характерні для чорниці та лютеїну, внаслідок чого терапевтичний ефект від їх застосування посилюється. Також до складу цих вітамінних засобів для очей можуть входити такі вітаміни як:

 • вітамін Е — виступає потужним антиоксидантом, перешкоджає негативним віковим змінам очей, а також покращує стан шкіри навколо очей;
 • вітамін С — посилює антиокислювальні властивості вітаміну Е;
 • вітаміни групи В — зміцнюють зорові нерви;
 • вітамін А — покращує гостроту зору;
 • вітамін D — захищає сітківку очей від дегенерації;
 • хром, селен, цинк, мідь, марганець — зміцнюють м'язи очей, нормалізують очний тиск, загострюють зір, попереджають ризику виникнення дегенеративних процесів, знижують втомлюваність очей.

Вітаміни для очей для дітей у таблетованій формі можуть застосовуватися з 6-ти років, але також є препарат Чорниця Форте для дітей із вітамінами та цинком, який можна застосовувати з 3-х років.

Існують також вітаміни для очей у краплях, явний представник Сенсивіт, використовується для захисту рогівки, добре живить та зволожує очне яблуко. Відгуки щодо нього хороші, оскільки він виявляє високу ефективність для профілактики розвитку глаукоми. В основному він використовується як допоміжна терапія разом із системним вітамінними препаратами.

Зверніть увагу! Вітаміни для очей не повинні застосовуватися безконтрольно, щоб не ускладнити вже наявні патологічні порушення очей. Вони призначаються офтальмологом, як супутня терапія для уповільнення або призупинення погіршення зору. Вони не є лікарськими засобами.

Також варто пам'ятати, що не всі вітамінні засоби можуть застосовуватися дітям, оскільки багато біологічних активних речовин (БАР), що входять до складу, мають протипоказання та вікові обмеження. У літньому віці особливо рекомендується прийом вітамінних комплексів для очей.

Даний список засобів позиціонуються як вітаміни для очей, що покращують зір, можуть застосовуватися при патологіях очей, таких як короткозорість, далекозорість, а також вітаміни для очей після 50 років, які використовуються для профілактики запобігання віковим змінам, таким як катаракта (помутніння кришталика), вікова макулярна дистрофія (втрата зору), глаукома (підвищений внутрішньоочний тиск).

Джерела

Supplements for Vision and Healthy Eyes / WebMD (англ.)

6 Best Vitamins for Eye Health / AARP (англ.)

Should You Take Vitamins for Eye Health? / Cleveland Clinic (англ.)

Do Eye Vitamins Really Help? / MedicineNet (англ.)

Vitamins for AMD / ААО (англ.)

Are Eye Vitamins Worth Taking? / Ocala Eye (англ.)

How to Know If Your Eye Vitamins Are Working / Rebuild Your Vision (англ.)

Відмова від відповідальності

Мережа аптек подорожник надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. Мережа аптек подорожник не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами мережі аптек подорожник інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Вітаміни для очей

Вітаміни для очейЦіна
Нутроф Форте капсули для підтримки здоров'я зору, 30 шт.
447,86грн
СлезаВіт капсули, 30 шт.
317,1грн
Вітамікс для здоров'я очей капсули, 30 шт. - Баум Фарм
179грн
Оптікс Форте капсули для покращення зору, 60 шт.
437,17грн
Окаїн капсули для покращення функцій зорового апарату, 30 шт. - Баум Фарм
159грн