Київ
0 800 303 111

Добавки для діабетиків

Знайдено 62 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурний відпуск
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Глюцемедін капсули по 400 мг, 30 шт.
iconБонусів2.56
255,99грн
Діаліпон капсули по 300 мг, 30 шт.
iconБонусів2.7
269,99грн
Ксігдуо Пролонг табл. п/о 10мг/1000мг №28
iconБонусів12.89
1 288,99грн
Інулін-Нутрімед капсули по 500 мг, 60 шт.
iconБонусів3.05
304,99грн
Інулін-НЕО 5 пакетики по 6 мг, 20 шт.
iconБонусів3.03
302,99грн
Атримін Нео капсули по 450 мг, 30 шт.
iconБонусів2.76
275,99грн
Діабетин кр. орал. фл. 30мл №1
iconБонусів0.43
43,32грн
Сукразит табл. №1200 (замін.цукру)
iconБонусів0.92
92,5грн
Козлятник трава, 50 г - Фітобіотехнології
iconБонусів0.4
40,5грн
Солгар Піколінат хрому капс. №90
iconБонусів4.96
495,99грн
Модулятор глюкози капсули, 30 шт.
iconБонусів2.13
212,99грн
Діабетекс Баланс таблетки по 500 мг, 60 шт.
iconБонусів2.03
202,99грн
Фіточай Кульбаби 50 г.
iconБонусів0.68
68,5грн
Галега (козлятник) трава, 50 г
iconБонусів0.3
30,7грн
Ксиліт порошок по 250 г у банці
iconБонусів1.88
187,99грн
Панкремол у капсулах по 400 мг, 30 шт.
iconБонусів1.89
188,99грн
Інулін - дієтичні капсули 500 мг, 60 шт.
iconБонусів1.66
165,99грн
Діабет — це хвороба, яка може вплинути на якість життя. Хоча вилікувати діабет може бути неможливо, є багато речей, які можна зробити, щоб знизити ризик діабету. До них відносяться відмова від куріння, підтримання здорової ваги та збалансоване харчування. Літні люди з діабетом мають особливі дієтичні потреби. На жаль, необхідність доповнення певних вітамінів і мінералів часто не береться до уваги. Дотримання дієти при діабеті може призвести до відсутності необхідних вітамінів та мінералів. Однак це не завжди так, і найчастіше доповнювати свій раціон певними вітамінними добавками при діабеті є необхідним.

Що таке діабет?

Діабет є серйозним захворюванням, коли рівень глюкози в крові занадто високий. Це може статися, коли організм не виробляє достатньо інсуліну або інсулін, який він виробляє, не ефективний. Або коли організм взагалі не може виробляти інсулін.

Інсулін — це білковий гормон, який виробляє підшлункова залоза. Причиною виникнення хвороби є збій у роботі цієї залози. Відомі два основні типи діабету:
  1. Цукровий діабет 1 типу викликаний нестачею інсуліну в організмі. Коли підшлункова залоза не виробляє достатньо інсуліну.
  2. Нецукровий діабет 2 типу виникає у разі, коли клітини несприйнятливі до гормону та не виконують транспортування глюкози. Така реакція організму називається інсулінорезистентністю.

Навіщо діабетикам вітаміни?

При лікуванні діабету однією з основних складових є прийом протидіабетичних засобів. Однак, не варто забувати, що здорове харчування, фізична активність та підтримання здорової ваги також є важливою частиною лікування діабету.

Діабет — це стан, який негативно впливає на здоровий рівень цукру в крові. Люди з діабетом або мають надто високий рівень цукру в крові, або не можуть ефективно його обробляти. У будь-якому випадку, для людей із діабетом важливо підтримувати здорову дієту.

Є деякі дієтичні потреби, про які люди з діабетом мають знати. По-перше, важливо контролювати рівень цукру в крові. Це можна зробити, вживаючи регулярні страви та уникаючи солодких продуктів та напоїв. По-друге, діабетикам потрібно багато клітковини. Це допомагає регулювати рівень цукру в крові та запобігає запорам. Клітковину можна знайти в цільнозерновому хлібі та крупах, фруктах та овочах, квасолі та сочевиці.

Нарешті, люди з діабетом повинні обмежити споживання насичених жирів та холестерину. Ці речовини можуть закупорювати артерії та призводити до серцевих захворювань. Насичені жири можна знайти у продуктах тваринного походження, таких як м'ясо та молочні продукти, у той час як холестерин міститься у яйцях та морепродуктах. Дотримуючись цих дієтичних рекомендацій, люди з діабетом можуть допомогти тримати свій стан під контролем.

Коли щоденний раціон незбалансований, споживання необхідних поживних речовин часто є незначним і оптимальним. Це особливо вірно, коли існує метаболічний розлад або коли необхідно дотримуватись обмеженої дієти. У таких випадках рекомендується додатковий прийом поживних речовин.

Діабет, як і будь-яка хвороба, викликає збій у роботі всього організму, оскільки впливає на судини, органи та нервову систему. При діабеті порушуються внутрішні метаболічні процеси в організмі, що ускладнює засвоєння поживних речовин з їжі. Тому потрібні певні вітаміни при цукровому діабеті.

Які вітаміни потрібно приймати при цукровому діабеті?

Варто пам'ятати, що самолікування та безконтрольний прийом будь-яких препаратів може бути небезпечним для організму. Важливою є сумісність будь-яких харчових добавок з основними ліками для лікування діабету. Існує ймовірність, що деякі добавки можуть посилювати ефекти ліків від діабету, викликаючи при цьому гіпоглікемію (низький рівень цукру в крові), інші можуть мати протилежний ефект, що призводить до гіперглікемії (високий рівень глюкози у крові).

Вітаміни є надзвичайно важливими факторами у підтримці здоров'я організму. Зазвичай це органічні сполуки, які приймають участь у регуляції механізму дії ферментів в організмі. Тим не менш, підтримання поживної дієти, повної вітамінів, дійсно є проблемою для людей з діабетом. Якщо діабетична дієта все ще погано реагує, ви повинні звернутися по дієтотерапію або негайно доповнити наступні інгредієнти. 

До кращих вітамінів та мінералів для хворих на цукровий діабет відносяться такі:
  1. Вітамін А. Незамінна поживна речовина в раціоні діабетика. Вітамін А в діабетичній дієті відомий своєю роллю у покращенні функції очей. Крім того, вітамін А також сприяє зростанню клітин та тканин по всьому тілу, захищаючи шкіру та інші тканини від інфекції. Вітамін А, що міститься у рослинах (у вигляді попередника, бета-каротину), також функціонує як антиоксидант. Бета-каротин з їжі також може бути перетворений на вітамін А організмом. У той час як високі дози вітаміну А можуть бути токсичними, бета-каротин можна переносити в більш високих дозах. Достатня кількість цього вітаміну в раціоні діабетика сприяє зниженню ризику ускладнень цієї хвороби.
  2. Вітаміни групи В. Ці вітаміни, включаючи біотин, холін, фолієву кислоту, ніацин, пантотенову кислоту, B1, B2, B6 та B12, беруть участь у вуглеводному, жировому та білковому обміні та виробництві енергії. Людина повинна приймати лише певний вітамін групи В, коли це наказано лікарем. Люди, які взагалі не їдять продукти тваринного походження (вегани) і не приймають вітамінні добавки, наражаються на ризик дефіциту B12, що призводить до анемії. Люди, які не мають внутрішнього фактора в слизовій оболонці шлунка, який допомагає організму поглинати B12, також схильні до ризику дефіциту B12. Прийом вітамінів групи В при цукровому діабеті значно знижують ризик виникнення ускладнень і позитивно впливають на весь організм, оскільки безпосередньо впливають на здатність клітин транспортувати поживні елементи.
  3. Вітамін С. Він відомий своєю роллю у підтримці імунної функції, тому він є одним із найважливіших вітамінів для пацієнтів з діабетом. У той же час вітамін С також допомагає у виробництві колагену, який зберігає капіляри та стінки кровоносних судин міцними. В результаті вітамін С може запобігти синцям, зберегти шкіру та тканини ясен здоровими та допомогти організму засвоювати рослинні джерела заліза. Крім цього є дослідження, яке показало, що вітамін С при цукровому діабеті призводить до значного зниження рівня цукру в крові після їди на 36%.
  4. Вітамін D. Він допомагає організму засвоювати як кальцій, так і фосфор. Крім поглинання вітаміну D з продуктів харчування та напоїв у діабетичній дієті, організм може виробляти активні форми цього вітаміну в організмі за впливу сонячних променів. Вітамін D здебільшого впливає на роботу та загальний стан печінки та нирок. Також згідно з деяким дослідженням, дефіцит вітаміну D часто пов'язаний з надмірною вагою.
  5. Вітамін Е. Основна функція вітаміну Е полягає в тому, щоб бути антиоксидантом, який захищає клітини від пошкоджень. Вітамін Е є групою з восьми сполук з різними ефектами. Кожна з цих сполук має кілька форм, відомих як стереоізомери. Вітамін Е є унікальним мікроелементом, який майже неможливо заповнити при щоденній потребі за рахунок нормального споживання їжі (якщо тільки ця їжа не збагачена вітаміном Е). Тому додавання вітаміну Е є важливою складовою в раціоні діабетиків.
  6. Магній. Він допомагає організму перетравлювати та засвоювати поживні речовини з продуктів, які людина їсть щодня. Він допомагає у будові кісток, контролює частоту серцевих скорочень та підтримує здорову імунну систему. Люди з діабетом зазвичай мають недостатній рівень цього важливого вітаміну. Також дослідження, проведене у 2015 році, показало, що споживання магнію часто знижує ймовірність розвитку діабету 2 типу. Низький рівень магнію був пов'язан із резистентністю до інсуліну. Ось чому наявність достатньої кількості магнію необхідна для ефективного управління діабетом та підтримки рівня глюкози у крові.
  7. Хром. Організм потребує регулярного надходження малих доз цього мінералу, оскільки його низький рівень є фактором ризику порушення виробництва вуглеводів та збільшення потреби в інсуліні. Вважається, що хром покращує ефекти інсуліну та підтримує активність клітин підшлункової залози. Також нечисленні дослідження свідчать, що хром може знизити рівень цукру в крові у людей з діабетом 1 типу.
  8. Альфа-ліпоєва кислота. Вона є потужним антиоксидантом, який відіграє життєво важливу роль у керуванні діабетом. При пероральному прийомі вона покращує чутливість до інсуліну, збільшує поглинання глюкози м'язовими клітинами та знижує окисний стрес. Це також допоможе захистити нерви від пошкоджень, викликаних високим рівнем цукру в крові. Це особливо важливо для людей з цукровим діабетом, оскільки ушкодження нервів є поширеним ускладненням захворювання. Крім того, альфа-ліпоєва кислота покращує глікемічний контроль у людей з діабетом 2 типу.

Як вибрати вітаміни для діабетика?

Враховуючи все сказане вище, напрошується висновок, що варто приділяти більше уваги своєму організму. Це виявляється у більш активному способі життя, нормалізації харчування та вживанні вітамінів.

Вітаміни при діабеті 1 типу і 2 типу потрібні однакові, оскільки самі по собі вони не є шляхом до лікування, а спрямовані на підтримку організму та допомоги йому у вирішенні інших повсякденних завдань.

Одними з найбільш ефективних вітамінів для діабетиків є:
Усі вітаміни для діабетиків надають позитивний комплексний вплив на метаболічні процеси в організмі. Вони можуть допомогти в регулюванні рівня цукру в крові, а також сприятливо впливати на вуглеводний, ліпідний та білковий обміни в організмі. Вітаміни для діабетиків є допоміжною терапією для людей із цим захворюванням, а також допомагають у профілактиці виникнення ускладнень цукрового діабету.

Джерела

Як жити з діабетом? або Цукровий діабет не вирок! / DUC (укр.)

Vitamins & Diabetes / ADA (англ.)

Diabetes / WHO (англ.)

A new study from Deakin University / Deakin University (англ.)

The 101 on Blood Sugar Supplements & the Best Vitamins for Diabetes / MHN (англ.)

Vitamins and Diabetes: What’s Recommended? / DS (англ.)
 

Відмова від відповідальності

Мережа аптек подорожник надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. Мережа аптек подорожник не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами мережі аптек подорожник інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Добавки для діабетиків

Добавки для діабетиківЦіна
Глюцемедін капсули по 400 мг, 30 шт.
255,99грн
Глібофіт дієтична добавка для нормалізації рівня глюкози в крові у капсулах, 60 шт.
284,99грн
Діаліпон капсули по 300 мг, 30 шт.
269,99грн
Арфазетин збір при цукровому діабеті у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - Ліктрави
49,51грн
Ксігдуо Пролонг таблетки по 10/1000 мг, 28 шт.
1 288,99грн