Київ
0 800 303 111

Чоловічі мультивітаміни

Знайдено 18 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурний відпуск
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Активний інгредієнт
Дуовіт драже для чоловіків, 30 шт.
iconБонусів2.64
263,99грн
Велмен капс. №30
iconБонусів4.25
424,99грн
Вітаджен №24 Чоловіче здоров'я капс. №60
iconБонусів3.94
393,99грн
Orthomol Vital M (Ортомол Вітал М) для чоловіків, таблетки+капсули, курс на 30 днів
iconБонусів22.02
2 201,99грн
Orthomol Vital M (Ортомол Вітал М) для чоловіків, питний, курс на 30 днів
iconБонусів25.08
2 507,99грн

Мультивітаміни, поряд з протеїновими порошками та креатином, займають одну з найпопулярніших добавок для чоловіків. Чоловіки та жінки мають унікальні потреби у поживних речовинах. Все, аж до часу необхідного сну, кількості води і фізичних вправ, що вживається, відрізняється в залежності від статі. Для чоловіків, які хочуть покращити своє здоров'я, є спеціальні комплексні добавки, які можуть підвищити життєвий тонус та покращити фізичну форму, а також бути корисними для сексуального здоров'я чоловіків.

Людині потрібне постійне споживання вітамінів та мінералів для гарної функціональності та продуктивності організму, а також збереження його в здоровому стані. Це означає, що необхідно переконатися, що організм отримує достатню кількість поживних речовин, включаючи вітаміни A, C, D, E, K і F, а також залізо, кальцій, магній та цинк. Може бути важко отримати всі необхідні поживні речовини лише зі свого раціону, проте полівітаміни — це простий спосіб усунути ці прогалини у харчуванні. Мультивітаміни для чоловіків забезпечать усіма корисними речовинами, оскільки вони складаються з безлічі корисних сполук, які надають комплексний, сприятливий вплив на багато органів та систем організму.

Які вітаміни потрібні чоловікам?

Чоловічі мультивітаміни — це набір вітамінів та мінералів, які потрібні чоловікам щодня. Зазвичай прийом полівітамінів рекомендується чоловікам, яким не вистачає ключових вітамінів зі свого раціону, недостатньо регулярної фізичної активності або необхідного часу сну, а також для профілактики виникнення різних захворювань та як допоміжна терапія при наявних хворобах. Чоловікам, зокрема, потрібні полівітаміни, які містять деякі з таких.

Вітамін А

Ретинол міститься у фруктах та овочах, таких як диня та морква (поряд з каротиноїдами, версією вітаміну А, що міститься у тваринних джерелах) важливий для здоров'я очей. Вважається, що лише 1 із 10 дорослих отримує добову норму фруктів та овочів, чоловіки отримують найменше. Вітамін А в мультивітамінах допомагає подолати цей розрив у чоловічому раціоні. Також ретинол сприяє виробленню гормонів, а точніше одного з важливих для чоловічої репродуктивної функції — тестостерон. Дорослим чоловікам рекомендується одержувати близько 900 мкг щодня. Коли чоловік відчуває дефіцит вітаміну А, з'являються такі стани, як зниження зорової функції, проблеми зі шкірою, у більш дорослому віці, швидше з'являються зморшки, також організм стає ослабленим, що призводить до частих простудних захворювань.

Вітамін С

Аскорбінова кислота, яка найчастіше міститься в цитрусових, відіграє важливу роль у виробництві колагену, білковому обміні та імунітеті. Знову ж таки, якщо чоловіки не їдять достатньо фруктів та овочів, вітамінна добавка вітається. Чоловікам рекомендується отримувати 90 міліграм на день. Також варто зазначити, що якщо чоловік вживає тютюнові вироби, то потреба у добовій дозі вітаміну С зростає на додаткових 35 мг.

Вітамін Е

Токоферол функціонує як потужний, жиророзчинний антиоксидант у клітинах та тканинах організму. Антиоксиданти нейтралізують вплив вільних радикалів, високореактивних видів, які окислюють ДНК, білки та ліпіди всередині клітин, потенційно викликаючи ушкодження та сприяючи захворюванням. Зокрема, окисне пошкодження ДНК може викликати мутації і, отже, збільшити ризик розвитку деяких видів раку, включаючи рак передміхурової залози. Вплив вільних радикалів є неминучим аспектом нашого життя, оскільки ці радикали виробляються як природний побічний продукт багатьох біологічних процесів, таких як клітинне дихання та запалення, на додаток до виходу з нашого довкілля, особливо сигаретного диму. Антиоксиданти, що виробляються в організмі і поглинаються в раціоні, необхідні для зниження окислювального стресу і протидії потенційно шкідливому впливу вільних радикалів. Також вважається, що прийом 400 мг вітаміну Е щодня позитивно впливає на сексуальну функцію чоловіків, за рахунок того, що покращує рухливість та збільшує кількість сперматозоїдів.

Вітамін К

Вітамін К добре відомий своєю роллю у процесі згортання крові. Тим не менш, безліч досліджень показують, що метаболічна функція вітаміну К виходить за рамки згортання, наприклад, він може бути корисним при остеопорозі та атеросклерозі. Ще більш цікавим фактом є те, що нові дослідження підтверджують, що споживання вітаміну К може використовуватися в лікуванні різних видів раку, включаючи рак передміхурової залози. Денна норма вітаміну К чоловікам становить 120 мкг.

Вітамін F

Вітамін F насправді не є вітаміном. Він складається з двох видів поліненасичених жирних кислот, таких як альфа-ліноленова кислота (АЛК) і лінолева кислота (ЛК). АЛК — це омега-3 жирна кислота, а ЛК — омега-6 жирна кислота. Організм потребує вітаміну F для виконання багатьох життєво важливих функцій. Він відіграє важливу роль у структурі клітин, а точніше жирні кислоти у вітаміні F забезпечують структуру та гнучкість зовнішнього шару клітин. Крім того, вітамін F допомагає організму зі зростанням та розвитком. За рахунок цих жирних кислот організм створює сигнальні сполуки, які контролюють кров'яний тиск, імунну систему та інші функції організму. Саме для чоловіків цей вітамін відіграє важливу роль в їх репродуктивній системі. Він покращує рухливість сперматозоїдів, що призводить до підвищення фертильності. Також вітамін F покращує фізичну витривалість. Добова норма вітаміну F для чоловіків становить 1,6 г.

Вітамін D

Допомагаючи здоров'ю кісток, вітамін D отримують із ультрафіолетових променів сонця. Якщо чоловіки не проводять достатньо часу на вулиці та на сонці, для оптимального здоров'я потрібна добавка. Дорослим чоловікам рекомендується одержувати 15 мікрограмів щодня. Низький рівень вітаміну D в організмі чоловіків пов'язаний із підвищеним ризиком розвитку раку передміхурової залози.

Кальцій

У поєднанні з вітаміном D кальцій також потрібний для здоров'я кісток. Крім цього він допомагає у здоровій м'язовій та серцевій функції. Однак набагато більша кількість кальцію необхідна щодня. Дорослим чоловікам необхідно 1000 мг кальцію на день та додаткові 200 мг після 70 років.

Магній

Магній міститься в горіхах, насінні та листових овочах. Він необхідний для регулювання хімічних реакцій, м'язів та нервів, розвитку кісток та виробництва енергії. Чоловіки повинні отримувати 420 міліграм магнію на день. Магній також вкрай необхідний для чоловіків після 40 років, оскільки цей мікроелемент підтримує здоров'я серця. А як відомо, чоловіки більш схильні до проблем з боку серцево-судинної системи.

Цинк

Хоча організму потрібна лише невелика кількість цинку, це важлива поживна речовина для виробництва ДНК, клітин та здорових тканин. Крім цього, цинк присутній у великих кількостях у тканині передміхурової залози, що свідчить про те, що він важливий для сексуального здоров'я чоловіків. Цинк найчастіше міститься у м'ясі та рибі. Чоловікам рекомендується приймати 11 мг цинку на добу.

Залізо

Організм чоловіка потребує заліза для підтримки здорової імунної функції, зниження втоми, забезпечення транспорту кисню через гемоглобін, присутній у червоних кров'яних клітинах, та підтримки нормального енергетичного обміну, а також когнітивної функції. Включення добавки заліза до здорового, збалансованого способу життя може допомогти чоловікам максимізувати свою повсякденну розумову та фізичну працездатність. Вживання 8-11 мг заліза щодня є нормою чоловікам.

Коли краще приймати мультивітаміни?

Жиророзчинні вітаміни засвоюються найкраще при прийомі з їжею, що містить здорові жири, тому рекомендується приймати полівітаміни з їжею, щоб отримати максимальну користь від них. Прийом полівітамінів з тим самим прийомом їжі кожен день допомагає не забувати приймати його послідовно.

На фармацевтичному ринку існує безліч різних типів полівітамінів, у тому числі тих, що залежать від статі, віку чи стадії життя. Тип полівітамінів, які потрібні чоловікові, залежить від його віку, дієти та будь-яких станів здоров'я, які у нього можуть бути. Більшість із них пропонують основні необхідні вітаміни та мінерали, але різні формули містять специфічні суміші.

Підсумовуючи можна сказати, що хоча можна і бажано задовольняти потреби в поживних речовинах, споживаючи збалансовану дієту, деякі люди можуть не отримувати достатньо тих самих речовин. Враховуючи велику різноманітність високоякісних мультивітамінів, не важко підібрати саме ті добавки, які потрібні конкретному чоловікові. Однак обов'язково варто пам'ятати, що краще спершу проконсультуватися з лікарем, перш ніж здійснювати вибір мультивітамінів для чоловіків. Особливо це необхідно, якщо чоловік приймає інші запропоновані або безрецептурні ліки.

 

Джерела

Multivitamins Capsules and Tablets / Drugs.com (англ.)

10 Best Multivitamins for Men of 2022, According to Dietitians / Healthline (англ.)

Prostate Health and Supplements: Know the Facts / Healthline (англ.)

The Best Multivitamins for Men 2022 / Men's Health (англ.)

Men's Health Supplements / Whole Health (англ.)

Відмова від відповідальності

Мережа аптек подорожник надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. Мережа аптек подорожник не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами мережі аптек подорожник інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Чоловічі мультивітаміни

Чоловічі мультивітаміниЦіна
Нав Адам (Now Adam) мультикомплекс для чоловіків у капсулах, 30 шт.
436,99грн
Дуовіт драже для чоловіків, 30 шт.
263,99грн
Солгар (Solgar) Мультивітамінний комплекс для чоловіків таблетки, 60 шт.
1 035,99грн
Велмен капсули чоловічого здоров'я, 30 шт.
424,99грн
Вітаджен (Vitagen) Менс Хелс (Men's Health) у капсулах, 60 шт.
393,99грн