Киев
38 (067) 500 51 51

8:00 - 20:00 Безкоштовно

Пробіотики

Знайдено 70 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурний відпуск
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Неофлорум капс. №10
iconБонусів2.81
281,14грн
Ентерожерміна сусп. орал. пак. 5мл №10
iconБонусів2.6
260,43грн
Лактімак Форте у капсулах, 30 шт.
iconБонусів3
300,2грн
Лактіале капсули, 30 шт.
iconБонусів2.98
297,97грн
Ентерожерміна капс. №12
iconБонусів2.51
251,08грн
БіоГая Протектіс краплі оральні, 5 мл
iconБонусів4.75
475,31грн
Неофлорум капсули, 14 шт.
iconБонусів4.24
424,09грн
Фітолізин Актив капс. №10
iconБонусів2.74
274,77грн
iconБонусів5.28
528,2грн
Пробіланс капсули по 400 мг, 20 шт.
iconБонусів2.91
291,5грн
Опефера у капсулах, 20 шт.
iconБонусів4.35
435,64грн
Плантарум капсули, 15 шт.
iconБонусів2.02
202,68грн
Пробіз Імуно таблетки шипучі, 10 шт.
iconБонусів3.51
351,44грн
Біфітен Нео капсули, 10 шт.
iconБонусів2.99
299,72грн
Білактон капсули, 20 шт.
iconБонусів3.93
393,53грн
Лактостар плюс капс. №30
iconБонусів2.91
291,49грн
Према краплі оральні для дітей 10мл.
iconБонусів3.96
396,59грн
Бактобліс саше №10
iconБонусів2.88
288,3грн
Лактіалє Малюк у пакетиках по 0,5 г, 14 шт.
iconБонусів1.69
168,95грн
Лакто капсули, 16 шт.
iconБонусів1.75
175,56грн
Мелафібра р-н орал. фл. 300мл №1
iconБонусів3.67
367,49грн
Біолакт Єва пор. 1500мг №10
iconБонусів4.21
421,17грн
Лактузан Дуо капсули по 500 мг, 30 шт.
iconБонусів1.45
145,56грн
Євро-Біотик Жерміна капсули, 20 шт.
iconБонусів2.87
287,68грн
ФлораЧемп Колікс Бебі краплі оральні, 10 мл.
iconБонусів3.69
369,26грн
Актив Флора бебі краплі оральні, 5 мл
iconБонусів2.56
256,1грн
Йогурт постантибіотик капсули, 30 шт.
iconБонусів1
100,6грн
Оптілакт саше 1г №10
iconБонусів1.88
188,25грн
Продефенц порошок у саше 3 г, 30 шт.
iconБонусів6.5
650,66грн
Дуопік пакет 1,5г №10
iconБонусів5.8
580,49грн
Слизова оболонка нашого кишечника вистелена мікроскопічними бактеріями. Ці організми створюють мікроекосистему, яка називається мікробіомом. Він у свою чергу відіграє величезну роль у нашому здоров'ї та може навіть вплинути на настрій та поведінку.

Їжа, яка надходить в організм ззовні живить наш мікробіом. Внаслідок цього, чим більш збалансоване та правильне харчування, тим здоровіше мікробіом та організм загалом. Ключем до здорового мікробіому є підтримання балансу між майже 1000 різними видами бактерій у кишечнику.

Якщо виникає дисбаланс мікрофлори кишечника, це може негативно позначитися не тільки на шлунково-кишковому тракті, а й на інших органах та системах. Щоб уникнути цього, існують такі засоби як пробіотики.

Бактерії в організмі людини перевищують за чисельністю клітини нашого тіла. Вважається, що всередині нашого організму мешкає 39-300 трильйонів бактерій. Більшість цих бактерій перебуває у кишечнику, і більшість їх досить нешкідливі. Деякі з них корисні і невелика кількість може викликати захворювання, як правило, при дисбалансі мікрофлори.

Наявність корисних кишкових бактерій була пов'язана з численними перевагами для здоров'я, включаючи:
 • втрата ваги;
 • покращення травлення;
 • посилення імунної відповіді організму;
 • здорова шкіра;
 • зниження ризику деяких захворювань.
Пробіотики, які є певним типом добрих бактерій, забезпечують користь для здоров'я при вживанні в їжу. Вони часто приймаються як добавки, які допомагають колонізувати наш кишечник добрими мікроорганізмами.

Що таке пробіотики і для чого вони потрібні?

Пробіотики — це спеціальні засоби, які містять корисні, живі мікроорганізми, зазвичай специфічні штами бактерій, які відіграють роль у перетравленні їжі, боротьбі з хворобами, а також мають багато інших переваг для здоров'я.

Потенційні механізми, за допомогою яких пробіотики надають свою дію, можуть включати вироблення патоген-інгібуючих речовин, пригнічення прикріплення патогену, пригнічення дії мікробних токсинів, стимуляцію імуноглобуліну А і трофічний вплив на слизову оболонку кишечника.

Кожен пробіотичний препарат може мати унікальні дії, причому деякі бактеріальні штами більш менш ефективні, ніж інші.

Види пробіотиків

Багато видів бактерій класифікуються як пробіотики. Всі вони мають різні переваги, але більшість із них походять із двох груп:
 1. Лактобацили. Паличкоподібні грампозитивні бактерії, що характеризуються здатністю виробляти молочну кислоту як побічний продукт метаболізму глюкози. Найбільш поширений вид пробіотиків. Вони містяться в йогурті та інших ферментованих продуктах. Різні штами можуть допомогти при діареї та людям, які не можуть перетравлювати лактозу, цукор у молоці.
 2. Біфідобактерії. Вони є типом пробіотичних («добрих» бактерій), які мешкають у кишечнику. Вони виробляють молочну та оцтову кислоти. Вони містяться у деяких молочних продуктах. Даний тип пробіотиків допомагає полегшити симптоми синдрому подразненого кишечника (СРК) та деяких інших станів.
Також є такий вид як Saccharomyces boulardii — це дріжджі, що містяться у пробіотиках. Вони допомагають боротися з діареєю та іншими проблемами із травленням.

Пробіотики допомагають відправляти їжу через кишечник, впливаючи на нерви, які контролюють рух кишечника. Досі дослідники все ще намагаються з'ясувати, які з них найкраще підходять для певних проблем зі здоров'ям. Деякі поширені стани, які вони лікують, включають:
 • синдром подразненого кишечника (СПК);
 • непереносимість лактози;
 • дріжджові інфекції;
 • запальні захворювання кишківника (ВЗК);
 • інфекційна діарея (викликана вірусами, бактеріями чи паразитами);
 • запор;
 • сепсис (зараження крові), особливо у немовлят;
 • діарея, спричинена антибіотиками.
Найбільша кількість пробіотиків (корисних мікробів) міститься в кишечнику, проте є й інші органи та системи, в яких вони присутні, наприклад:
 • кишка;
 • ротова порожнина;
 • піхва;
 • сечовивідні шляхи;
 • шкіра;
 • легені.
Саме тому прийом пробіотичних засобів може сприятливо впливати не тільки на ШКТ, але також і на інші органи та системи організму. А конкретно деякі дослідження показують, що вони корисні для лікування таких проблем як:
 • шкірні захворювання, такі як екзема;
 • дисбаланс мікробіоти піхви;
 • проблеми з сечовипусканням;
 • профілактика алергії та застуди;
 • деякі захворювання ротової порожнини.
Мікробіота кишечника — це система мікроорганізмів у шлунково-кишковій системі людини. Вона включає безліч бактерій, грибків, вірусів та інших організмів. Мікробіота кишечника існує в симбіозі в системі травлення людини і допомагає підтримувати збирання енергії, травлення та імунний захист.

В організмі існує безліч різних мікробіот, включаючи складні системи в ротовій та вагінальній порожнинах, товстій кишці та шкірі. Мікробіом людини є загальним складом усієї мікробіоти в організмі. Кишкова флора виконує багато важливих функцій здоров'я. Вона виробляє вітаміни, включаючи вітамін К та деякі вітаміни групи В.

Внаслідок цього прийом пробіотиків є корисним не тільки для мікрофлори кишечника, але й для всіх інших мікробіотів організму. Саме тому у пробіотиків такий широкий спектр призначень.

Одна річ, яку потрібно зрозуміти про пробіотики, полягає в тому, що існує багато їх видів. Наприклад, одним з типів бактерій, які зазвичай використовуються, є лактобацила. Але існує понад 120 видів лактобактерій, і не менше десятка з них використовуються як пробіотики.

Більше того, існує кілька інших типів бактерій, кожен з яких має десятки видів, що створює різноманітність доступних пробіотиків. І навіть коли людина обирає конкретний вид бактерій, кількість у препараті може змінюватись в залежності від її бренду.

Різні види пробіотиків можуть мати різні показання до застосування. Тобто вибір пробіотика повинен здійснюватися на основі стану організму при якому він може бути корисним.

Наскільки безпечні пробіотики?

Оскільки мікроби, що використовуються як пробіотики, вже існують природним чином у нашому організмі, пробіотичні препарати та добавки, як правило, вважаються безпечними. Вони можуть спричинити алергічні реакції, а також легкий розлад шлунка, діарею або метеоризм (підвищене газоутворення у кишечнику) та здуття живота протягом перших кількох днів після початку їх прийому. Однак цих негативних симптомів може і не виникати зовсім, оскільки, як правило, пробіотики переносяться добре.

Є певні люди, яким необхідно бути обережними при використанні пробіотичних засобів. Існує ризик зараження у деяких людей. До таких людей належать ті, хто має:
 • ослаблена імунна система (наприклад, ті, хто проходить хіміотерапію);
 • деякі хронічні захворювання;
 • нещодавно перенесена операція.
До пробіотиків належать такі засоби:
Крім прийому пробіотичних препаратів, можна заповнити дефіцит пробіотиків продуктами, які їх містять. Тобто можна збільшити кількість хороших мікробів в організмі за допомогою продуктів, напоїв та добавок. Зокрема, ферментовані продукти (наприклад, йогурт та соління) є чудовим середовищем для розмноження корисних бактерій, які приносять користь організму. Є ферментовані напої, такі як чайний гриб або кефір (ферментований молочний напій), які вводять додаткові пробіотики в раціон.


Джерела


What Are Probiotics? / WebMD (англ.)

Probiotics / Cleveland Clinic (англ.)

Probiotics / Drugs.com (англ.)

Probiotics: What You Need To Know / NIH (англ.)

Probiotics / NHS (англ.)

Probiotics 101: A Complete Scientific Guide / Everyday Health (англ.)

Probiotics 101: A Simple Beginner’s Guide / Health Line (англ.)

What are probiotics and how do they work? / Live Science (англ.)

What are probiotics and prebiotics? / Mayo Clinic (англ.)
 

Відмова від відповідальності

Мережа аптек подорожник надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. Мережа аптек подорожник не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами мережі аптек подорожник інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Пробіотики

ПробіотикиЦіна
Бактобліс таблетки ородисперстні для підтримки нормальної мікрофлори слизової ротової порожнини та верхніх дихальних шляхів, 10 шт
293,62грн
Неофлорум капсули, 10 шт.
281,14грн
Ентерожерміна суспензія по 5 мл, 10 шт.
260,43грн
Йогурт 2 млрд. активних клітин (КУО) капсули, 30 шт.
168,34грн
Лактімак Форте капсули, 30 шт.
300,2грн