Киев
0 800 303 111
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Тест для визначення овуляції ХоумТест (Home Test), 5+1 шт.

Є в наявності
iconБонусів3.17
316,99грн
Код товару:  1559.7674
Виробник: Атлас Лінк Інк., США
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00
Основні властивості
Рецептурний відпуск
Рецептурний відпуск
Рецептурный отпуск без рецепта без рецепта

Властивості препарату Тест для визначення овуляції ХоумТест (Home Test), 5+1 шт.

Основні

Торгівельна назва
Home Test
GTIN
694129830002869412983000977640162329682
Рецептурний відпуск
без рецепта
Код Моріон
743021
Код АТС/ATX
F05.02.03

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Тест для визначення овуляції ХоумТест (Home Test), 5+1 шт. - Інструкція для застосування

Опис

Тест-смужка для діагностики періоду овуляції по сучі - це тест, який допомагає передбачити час овуляції та пікову фертильність. Саме в цей фертильний час найімовірніше завагітніти.

Тест-смужка для діагностики періоду овуляції по сечі виявляє приплив інурину ЛГ, сигналізуючи про те, що овуляція, ймовірно, відбудеться протягом наступних 24-36 годин. Тест використовує комбінацію антитіл, включаючи монокловальні антитіла до ЛГ, для вибіркового виявлення підвищеного рівня ЛГ.

Важливо! Сплеск ЛГ та овуляція можуть відбуватися не кожного циклу.

Лікарська форма

Спосіб застосування

Зменшить споживання рідини приблизно за 2 години до збору сечі.

Виконувати тестування на одразу отриманому зразку сечі.

Коли почати тестування:

Для більшості жінок з постійним менструальним циклом достатньо всього 5 днів. Щоб визначити день початку тестування, слід від числа днів повного циклу відняти 17. Наприклад, якщо Ваш цикл становить 28 днів, то тестування слід почати на 11-ий день (28-17=11). У разі непостійного циклу виберіть для відліку найбільш короткий цикл. Якщо протягом 5 днів підвищення гормону ЛГ не відбулося, необхідно продовжити тестування ще кілька днів.

Вам не потрібна спеціальна підготовка, достатньо дотримуватися інструкції користувача.

Синтез ЛГ відбувається рано вранці, прояв його в сечі настає протягом дня.

Кращий час для діагностики з 10.00 до 20.00. Завжди тестуйтеся в одне і теж час. Тільки для одноразового використання.

Смужки для тесту беруться з упаковки безпосередньо перед тестуванням, зберігати їх в розпакованому вигляді не слід. Для початку тесту необхідно помістити сечу в чисту і суху ємність. До речі, багато комплекти забезпечуються спеціальними ємностями для сечі. Потім смужку слід опустити в сечу приблизно на 5 секунд, після чого витягнути та покласти на сухе місце.

У нормі смужка для тестування повинна бути білою. Через кілька хвилин (точний час краще подивитися в інструкції, але зазвичай не більше 10 хвилин) смужка може змінити свій зовнішній вигляд.

Інтерпретація результатів

Позитивний

Видно дві лінії, одна лінія в області тесту (Т) така ж або темніша, ніж та, що знаходиться в області контролю (С). Це вказує на ймовірну овуляцію через 24-36 годин. Це найбільш фертильний час. Статевий акт є бажаним протягом цього періоду.

Негативний

У області контролю (С) видно лише одну лінію, або видно дві лінії, але лінія в області тесту (Т) світліша, ніж область контролю (С). Це вказує на те, що сплеску ЛГ не виявлено, і щоденне тестування слід продовжити. Не у кожної жінки відбувається овуляція в середині циклу, тому позитивний результат може не зʼявитися протягом вибраних днів тестування. Якщо ви не бачите позитивного результату, продовжуйте тестування за допомогою тест-смужки для діагностики періоду овуляції по сечі ще кілька днів. Якщо негативні результати зберігаються, проведіть тестування ще раз під час наступного менструального циклу.

Недійсний

Лінія в області контролю (С) не відображається. Недостатній обсяг зразка або неправильні методи процедури є найбільш вірогідними причинами відсутності лінії в області контролю (С). Перегляньте процедуру та повторіть тест.

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі, у недоступному для прямих сонячних променів місці.

Упаковка

5 тестових смужок для діагностики періоду овуляції (індивідуально упакованих). Кожна упаковка містить осушувач. Осушувач призначений для зберігання і не використовується для тестування.

1 тестова смужка для діагностики вагітності (індивідуальна упакована). Упаковка містить осушувач.  Осушувач призначений для зберігання і не використовується для тестування.

1 інструкція із застосування.

Виробник

Атлас Лінк Інк., США.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Podorozhnyk.com не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.com. Детальніше про відмову від відповідальності.

Також вас можуть зацікавити