Киев
38 (067) 500 51 51

8:00 - 20:00 Безкоштовно

Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Ресведол дієтична добавка для нормалізації балансу жіночих гормонів у капсулах по 596 мг, 30 шт.

Є в наявності
iconБонусів4.59
459,93грн
Код товару:  1070.2858
Виробник: Солефарм (Латвія)
Основні властивості
Алергікам
Алергікам
Алергікам з обережністю з обережністю
Діабетикам
Діабетикам
Діабетикам з обережністю з обережністю
Водіям
Водіям
Водіям дозволено дозволено
Вагітним
Вагітним
Вагітним заборонено заборонено
Годуючим матерям
Годуючим матерям
Годуючим матерям заборонено заборонено
Дітям
Дітям
Дітям заборонено заборонено
Рецептурний відпуск
Рецептурний відпуск
Рецептурный отпуск без рецепта без рецепта
Температура зберігання
Температура зберігання
Температура хранения від 5 °С до 25 °С

Властивості препарату Ресведол дієтична добавка для нормалізації балансу жіночих гормонів у капсулах по 596 мг, 30 шт.

Основні

Діюча речовина
Індол-3-карбінол
Торгівельна назва
Ресведол
GTIN
4751018781264
Країна виробник
Латвія
Виробник
ТОВ «Солефарм»
Оригінальний препарат
Ні
Імпортний
Так
Рецептурний відпуск
без рецепта
Температура зберігання
від 5 °С до 25 °С
Термін придатності
2 роки
Форма випуску
Капсули
Кількість в упаковці
30
Упаковка
30 капсул у блістерах у картонній коробці
Код АТС/ATX
A01.25.02
Спосіб введення
орально

Кому можна

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
з обережністю
Водіям
дозволено
Вагітним
заборонено
Годуючим матерям
заборонено
Дітям
заборонено

Ресведол дієтична добавка для нормалізації балансу жіночих гормонів у капсулах по 596 мг, 30 шт. - Інструкція для застосування

Склад

1 капсула містить: активні інгредієнти: індол-3-карбінол – 200 мг (mg), транс-ресвератрол 98% (з коріння горця японського Polygonum cuspidatum) – 100 мг (mg), транс-птеростільбен (trans-pterostilbene pTeroPure®) – 25 мг (mg), кверцетину дигідрат – 60 мг (mg); допоміжні речовини: інулін, стеарат магнію (антиспікаючий агент); оболонка капсули: желатин, барвники: оксид заліза червоний, титану діоксид.

Опис

Індол-3-карбінол нормалізує метаболізм естрогенів в організмі та перешкоджає розвитку естрогензалежних процесів. Індол-3-карбінол є біологічно активною речовиною рослини сімейства хрестоцвітних, яка опосередковує антиестрогенну та антипроліферативну активність.

Індол-3-карбінол сприяє нормалізації метаболізму жіночого статевого гормону естрадіолу та інгібує синтез 16 α-гідроксіестрону, який володіє вираженими канцерогенними властивостями, сприяє зниженню кількості естрогенових рецепторів у тканинах-мішенях та чинить позитивний вплив при функціональних розладах, зумовлених гіперестрогенемією.

Індол-3-карбінол ефективний при гіперпроліферативних процесах в клітинах епітеліального походження жіночої репродуктивної системи. Позитивно впливає на гіперпластичні процеси в органах жіночої репродуктивної системи, що обумовлені порушеннями регуляції клітинного поділу. Сприяє нейтралізації дії ростових факторів, що стимулюють гіперпроліферативні процеси у молочних залозах. Перешкоджає синтезу онкобілку Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих вірусом папіломи людини, гальмуючи процеси малігнізації.

Транс-ресвератрол 98% (з коріння горця японського (Polygonum cuspidatum)) – потужний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю за рахунок активації білків сіртуїнів, які відіграють важливу роль в метаболічних реакціях і є молекулярною основою запобігання процесу старіння, мають виражену антиоксидантну активність.

Ресвератрол здатниий викликати ефект обмеження калорій і попереджати відкладення жиру в організмі. Він сприяє поліпшенню пам'яті, зменшує ризик розвитку вікових, нейродегенеративних процесів, цукрового діабету 2 типу (особливо у осіб з надлишковою масою тіла); пригнічує процеси окислення і нейтралізує дію вільних радикалів, реакції з якими в організмі можуть призвести до розвитку новоутворень та інших захворювань. Завдяки потужним антиоксидантним властивостям, ресвератрол нормалізує рівень ліпідів (холестерину) в крові, позитивно впливає на синтез колагену, підтримує еластичність шкіри, запобігає передчасному старінню шкіри і виникненню зморшок, покращує стан волосся і нігтів.

Ресвератрол гальмує розвиток і прогресування остеопорозу у жінок в клімактеричний і постклімактеричний період, володіє естрогеноподібними властивостями, здатний зв’язуватися з естрогеновими рецепторами, завдяки чому знижує стимулюючу дію власного естрадіолу та розвиток гормонозалежних новоутворень. Покращує обмін речовин при метаболічному синдромі, збільшує чутливість клітин до інсуліну при цукровому діабеті 2 типу. Виявляє дезінтоксикаційні властивості, зв'язує і нейтралізує вільні радикали при всіх станах, де присутніий окислювальний стрес.

Транс-птеростільбен (trans-pterostilbene (pTeroPure®)) – це метильована молекула стільбену, яка структурно подібна молекулі транс-ресвератрола і володіє аналогічною біологічною активністю.

Транс-птеростільбен відновлює баланс антиоксидантних ферментів, зменшує запалення, регульоване фактором некрозу пухлини-альфа (TNF-альфа) шляхом блокування TNF-альфа і інтерлейкіну-1b (IL-1b), зменшуючи кількість активних форм кисню.

Транс-птеростільбен є міметиком обмеження калорій, що перешкоджає відкладенню жиру в організмі. На відміну від транс-ресвератролу, транс-птеростільбен має здатність швидше проникати через гематоенцефалічний бар'єр, надає «зворотний ефект» на підвищення дофаміну. Замість безпосереднього підвищення рівня дофаміну, він запобігає зниженню дофаміну в центрах пам'яті головного мозку. Це створює сприятливі умови для підвищення концентрації уваги і поліпшення когнітивних функцій. При одночасному застосуванні з транс-ресвератролом підсилює його дію і збільшує біодоступність.

Кверцетину дигідрат є агліконом багатьох рослинних флавоноїдних глікозидів, у тому числі рутину, і належить до вітамінних препаратів групи Р. Маючи капіляростабілізуючі властивості, пов’язані з антиоксидантним, мембраностабілізуючим впливом, знижує проникність капілярів.

Кверцетин має протизапальниий ефект завдяки блокаді ліпооксигеназного шляху метаболізму арахідонової кислоти, зниженню синтезу лейкотрієнів, серотоніну та інших медіаторів запалення. Сприяє підвищенню енергетичного забезпечення кардіоміоцитів завдяки антиоксидантному впливу та поліпшенню кровообігу. Репаративні властивості кверцетину полягають у прискоренні загоєння ран.

Кверцетин також зв’язується з рецепторами естрогенів. Завдяки естрогеноподібним властивостям (вплив на пролінгідроксилазу, пригнічення фактора некрозу пухлин та синтез інтерлейкінів) має проостеокластні ефекти.

Показання

Ресведол рекомендований як додаткове джерело індол-3-карбінолу, транс-ресвератролу та транс-птеростільбену і кверцетину, які сприяють нормалізації гормонального балансу жіночої статевої системи, знижують ризик розвитку та прогресування естроген-залежних розладів, мають виражені антиоксидантні властивості.

З метою нормалізації етаболічних процесів, профілактики старіння і відновлення внутрішніх сил організму. Ресведол нормалізує метаболізм естрогенів в організмі, позитивно впливає на фізіологічні процеси при гіперестрогенемії, сприяє зменшенню естрогензалежних гіперпроліферативних процесів в клітинах епітеліального походження, у тому числі при: циклічній масталгії, мастодинії, лейоміомі матки, ендометріозі, аденоміозі, гіперплазії ендометрію, передменструальному синдромі, кістах яєчників, дисплазії шийки матки, папіломатозі органів жіночої статевої системи, папіломавірусній інфекції (папіломи, гострокінцеві кондиломи).

Сприяє зниженню надмірної маси тіла при метаболічному синдромі. Покращує синтез колагену і позитивно впливає на відновлення шкіри.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до складових компонентів, період вагітності та лактації, дитячий вік. Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі 2 рази на добу, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за кімнатної температури.

Упаковка

30 капсул у блістерах у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ «Солефарм», Латвія.
Також вас можуть зацікавити
Абіфол дієтична добавка у саше, 30 шт.
iconБонусів4.71
471,54грн
Вітодол дієтична добавка капсули, 30 шт.
iconБонусів4.47
447,93грн
iconБонусів4.46
446,42грн
Квінофолік капсули по 617,75 мг, 60 шт.
iconБонусів4.42
442,21грн
Алактель Фемі супозиторії, 5 шт.
iconБонусів4.79
479,73грн
Екобіол Б.В. капс. №20
iconБонусів4.31
430,99грн
Квінол Дуо капс. №30
iconБонусів4.3
430,03грн
Вітокан фл. 100мл №1
iconБонусів4.22
421,96грн
Гіаваль вагінальні супозиторії, 10 шт.
iconБонусів4.19
419,29грн
Нормоцикл капсули, 60 шт.
iconБонусів4.18
418,26грн
Біометрин фл. 100мл №1
iconБонусів4.11
411,62грн
iconБонусів5.11
510,99грн
Фертифолін порошок в саше, 1,08 г, 30 шт.
iconБонусів5.14
514,32грн
Гіалотім глобули вагінальні, 10 шт.
iconБонусів4.04
403,99грн
Мастодінон таблетки, 60 шт.
iconБонусів4
400,7грн
Ременс Силует капсули, 64 шт.
iconБонусів3.95
394,95грн
Епігалін Брест капсули, 30 шт.
iconБонусів5.25
525,29грн
Епігалін капсули, 30 шт.
iconБонусів5.33
533,29грн
Квінол капс. 200мг №30
iconБонусів3.8
380,86грн
Меновіт капс. 230мг №30
iconБонусів3.75
375,26грн
Лабілакт капсули, 10 шт.
iconБонусів3.74
374,49грн
Маммоклін Форте капсули по 400 мг, 30 шт.
iconБонусів3.72
372,1грн
Менопейс оріджінал табл. №30
iconБонусів3.72
371,99грн