Київ
0 800 303 111

Прогинорм Ово капсули по 100 мг, 30 шт.

Лабораторіос Леон Фарма С.А. Іспанія
Код товару:  5989.9831
iconБонусів 5.3
Упаковка:
530,68грн
Частина:
265,34грн
Ціна дійсна при замовленні на сайті
Дозування:
100 мг
Доставка
Київ
Самовивіз з аптеки
Самовивіз з відділень поштових операторів
Доставимо за 2-3 дні
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00
Основні властивості
Діабетикам
Діабетикам
Діабетикам з обережністю з обережністю
Водіям
Водіям
Водіям з обережністю з обережністю
Вагітним
Вагітним
Вагітним дозволено дозволено
Годуючим матерям
Годуючим матерям
Годуючим матерям заборонено заборонено
Дітям
Дітям
Дітям заборонено заборонено
Температура зберігання
Температура зберігання
Температура хранения від 5 °С до 25 °С
Рецептурний відпуск
Рецептурний відпуск
Рецептурна відпустка тільки за рецептом за рецептом

Властивості препарату Прогинорм Ово капсули по 100 мг, 30 шт.

Основні

Діюча речовина
прогестерон
Торгівельна назва
Прогинорм
GTIN
8437009433591
Країна виробник
Іспанія
Виробник
Лабораториос Леон Фарма, С.А.
Код АТС/ATX
G03D A04
Дозування
100 мг
Міжнародне найменування
Progesterone
Температура зберігання
від 5 °С до 25 °С
Термін придатності
3 роки
Код Моріон
406451
Рецептурний відпуск
за рецептом
Форма випуску
Капсули
Кількість в упаковці
30
Лікарська форма
Капсули м’які
Код АТС/ATX
L65.04.10
Спосіб введення
орально

Кому можна

Діабетикам
з обережністю
Водіям
з обережністю
Вагітним
дозволено
Годуючим матерям
заборонено
Дітям
заборонено

Написати відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Прогинорм Ово капсули по 100 мг, 30 шт. - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: progesterone;

1 капсула м’яка містить прогестерону 100 мг;

допоміжні речовини: олія арахісова, соєвий лецитин;

оболонка капсули: желатин 150 Bloom, гліцерин 99 %, титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма

Капсули м’які.

Основні фізико-хімічні властивості: м’які матові капсули овальної форми майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Гормони статевих залоз та препарати, які застосовують у випадках патології статевої сфери. Гестагени. Похідні прегнену (4). Прогестерон. Код АТХ G03D A04.

Фармакодинаміка

Фармакологічні властивості препарату ПРОГИНОРМ ОВО зумовленi прогестероном – одним з гормонiв жовтого тiла, який сприяє утворенню нормального секреторного ендометрiя у жiнок. Спричиняє перехiд слизової оболонки матки з фази пролiферацiї у секреторну фазу, а пiсля заплiднення сприяє її переходу в стан, необхiдний для розвитку заплiдненої яйцеклiтини. Зменшує збудливiсть та скоротливiсть мускулатури матки та маткових труб. Не має андрогенної активностi. Проявляє блокуючу дiю на секрецiю гiпоталамiчних факторiв вивiльнення ЛГ та ФСГ, пригнiчує утворення гiпофiзом гонадотропних гормонiв та овуляцiю.

Фармакокінетика

Всмоктування

Рiвень пiдвищення прогестерону у плазмi крові спостерiгається з першої години пiсля всмоктування препарату у травному трактi. Найвищий рiвень прогестерону у плазмi крові спостерiгається через 1-3 години пiсля прийому препарату (пiсля 1 години – 4,25 нг/мл, пiсля 2 години – 11,75 нг/мл, пiсля 4 години – 8,37 нг/мл, пiсля 6 години – 2 нг/мл та 1,64 нг/мл пiсля 8-ї години).

Метаболізм 

Основними метаболiтами прогестерону у плазмi крові є 20α-гiдрокси, δ4α-прегнанолон та 5α-дигiдропрогестерон. Виводиться препарат iз сечею у виглядi глюкуронових метаболiтiв, основним з яких є 3α,5β-прегнанендiол (прегнандiол). Цi метаболiти iдентичнi метаболiтам, виявленим в ході фізіологічної секреції жовтого тіла яєчника. 

Показання

Гінекологічні:

 • Порушення, пов’язані з дефіцитом прогестерону, а саме:
  • передменструальний синдром;
  • порушення менструального циклу (дизовуляція, ановуляція);
  • фіброзно-кістозна мастопатія;
  • передклімактеричний період.
 • Замісна гормонотерапія у менопаузі (у поєднанні з естрогенною терапією).
 • Безплідність при лютеїновій недостатності.

Акушерські:

 • Профілактика звичного викидня або загрози викидня на тлі лютеїнової недостатності.
 • Загроза передчасних пологів.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.
 • Тяжкі порушення функцій печінки.
 • Підозрювана або підтверджена неоплазія грудей або статевих органів.
 • Недіагностовані вагінальні кровотечі.
 • Невдалий або неповний аборт.
 • Тромбофлебіт. Тромбоемболічні порушення.
 • Крововилив у мозок.
 • Порфірія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При гормональній терапії менопаузи естрогенами нагально рекомендується призначення прогестерону не пізніше ніж на 12-у добу циклу.

Якщо при лiкуваннi загрози передчасних пологiв препарат Прогинорм Ово застосовувати у комбiнації з бета-адреномiметиками, дози останнiх можна зменшити. 

Одночасне застосування інших препаратів може змінити метаболізм прогестерону, спричиняючи підвищення або зменшення концентрації прогестерону у плазмі крові і, відповідно, призвести до зміни дії препарату.

Потужні індуктори печiнкових ферментiв, а саме: барбітурати, протиепілептичні препарати (фенітоїн), рифампiцин, фенілбутазон, спіронолактон, гризеофульвiн, спричиняють підвищений метаболізм на печінковому рівні.

Деякі антибіотики (ампіцилiни, тетрацикліни) можуть спричиняти зміни кишкової мікрофлори, наслідком чого є зміна ентерогепатичного стероїдного циклу.

Відомо, що такі взаємодії препаратів індивідуальні і можуть істотно відрізнятися у різних груп пацієнтів, тому однозначно прогнозувати будь-які клінічні прояви подібних взаємодій не є можливим. Усі прогестини можуть зменшувати толерантнiсть до глюкози, що може потребувати пiдвищення добової дози iнсуліну та iнших протидiабетичних засобiв у пацієнтів із цукровим дiабетом.

Біодоступність прогестерону може бути зменшена через куріння та збільшена через алкоголь.

Особливості застосування

Лікування в рекомендованих дозах не має контрацептивного ефекту. 

Якщо курс лікування починати дуже рано на початку місячного циклу, особливо до 15-ї доби циклу, можуть спостерігатися скорочення циклу або кровотеча.

У разі маткових кровотеч не призначати препарат без уточнення їх причини, зокрема при обстеженні ендометрія. 

З обережністю слід застосовувати у пацієнтів із затримкою рідини (наприклад, гіпертензією, захворюваннями серцево-судинної системи, нирок, у пацієнтів з епілепсією, мігренню, бронхіальною астмою), з депресією в анамнезі, з цукровим діабетом, порушеннями функції печінки, фоточутливістю.

Перед призначенням препарату слід ретельно обстежувати пацієнтів з наявністю новоутворень у сімейному анамнезі та пацієнтів із рецидивуючим холестазом або постійним відчуттям свербежу у період вагітності, порушеннями функції печінки, серцевій або нирковій недостатності, фіброцистною мастопатією, епілепсією, астмою, отосклерозом, цукровим діабетом, розсіяним склерозом, системним червоним вовчаком.

Через тромбоемболічний і метаболічний ризик, який не можна повністю виключити, слід припинити прийом препарату в разі появи:

 • зорових порушень, таких як втрата зору, двоїння в очах, судинні ураження сітківки, проптоз, набряк диска зорового нерва;
 • тромбоемболічних венозних або тромботичних ускладнень, незалежно від ділянки ураження; 
 • сильного головного болю, мігрені. 

У разі появи аменореї у процесі лікування слід підтвердити або виключити вагітність, яка може бути причиною аменореї.

Більше половини ранніх мимовільних абортів спричинені генетичними ускладненнями. До того ж, інфекційні прояви і механічні порушення можуть бути причиною ранніх абортів; єдиним обґрунтуванням призначення прогестерону тоді була б затримка вигнання мертвого яйця. Отже, призначення прогестерону за рекомендацією лікаря має бути передбачене для випадків, коли секреція прогестерону недостатня. 

Перед початком лікування пацієнт повинен пройти ретельне медичне і точне гінекологічне обстеження, включаючи внутрішньовагінальне і мамологічне обстеження, мазок Папаніколау, з урахуванням даних анамнезу, протипоказань і застережних заходів при застосуванні. Під час лікування рекомендується проходити регулярні огляди у лікаря. Жінкам, які отримують замісну гормональну терапію (ЗГТ), слід ретельно оцінити всі ризики/користь, пов’язані з терапією.

У пацієнток із постменопаузальними симптомами, які отримують або отримували ЗГТ, існує слабке або помірне збільшення імовірності діагностування раку молочної залози. Це може бути пов’язане з ранньою діагностикою пацієнтів або фактичною користю ЗГТ, а також їх комбінацією. Ризик діагностики раку молочної залози зростає зі збільшенням тривалості лікування і відновлюється до початкових значень за 5 років після припинення прийому ЗГТ. Рак молочної залози, що діагностується у пацієнток, які отримують або нещодавно отримували ЗГТ, є менш інвазивним, ніж той, що виникає у жінок, які не пройшли лікування ЗГТ. Лікар повинен обговорити більш високу імовірність розвитку раку молочної залози з пацієнтками, які будуть отримувати довгострокову гормональну терапію, оцінюючи переваги ЗГТ.

Препарат не слід приймати з їжею, а слід приймати перед сном. Одночасний прийом їжі збільшує біодоступність препарату.

Цей лікарський засіб містить арахісову олію і соєвий лецитин. Якщо у пацієнтки є алергія на арахіс або сою, не слід вживати лікарський засіб ПРОГИНОРМ ОВО.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Водiям транспорту та операторам машин: можливi сонливiсть i запаморочення, пов’язанi з прийомом препарату внутрiшньо.

Застосування капсул перед сном дозволяє уникнути цих неприємних наслідків.

Випадки сонливості і запаморочення спостерігалися тільки під час перорального застосування прогестерону.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату ПРОГИНОРМ ОВО не протипоказане у період вагітності, в тому числі у перші тижні (див. розділ «Показання» (Акушерські показання)). 

За перiод застосування препарату не спостерігалося жодного випадку несприятливої дiї препарату на плiд. 

При застосуваннi препарату у ІІ та ІІІ триместрах вагiтностi потрібен контроль функцiї печiнки. 

Надходження прогестерону у грудне молоко докладно не вивчали. Отже, його призначення слід уникати у період годування груддю.

Існують дані про можливий розвиток гіпоспадії при застосуванні прогестагенів у період вагітності для профілактики звичайного викидня або загрози викидня на тлі лютеїнової недостатності, про що повинна бути поінформована пацієнтка.

Спосіб застосування та дози

Тривалiсть лiкування залежить вiд характеру захворювання.

Рекомендується приймати капсули, запиваючи склянкою води натще, бажано ввечері, перед сном.

У бiльшостi випадкiв середньодобова доза становить 200-300 мг у 1 або 2 прийоми (200 мг ввечерi, перед сном, та 100 мг вранцi, якщо виникає така потреба).

 • При недостатностi лютеїнової фази (передменструальний синдром, порушення менструального циклу, передменопауза, фiброзно-кiстозна мастопатiя): приймати протягом 10 діб (зазвичай з 17-ї по 26-у добу циклу включно).
 • При замісній гормонотерапії менопаузи: оскільки окремо естрогенотерапія не рекомендована, прогестерон необхідно застосовувати як доповнення до неї останні 2 тижні кожного терапевтичного курсу, які настають за однотижневою підтримкою будь-якої замісної терапії, в ході якої може спостерігатися кровотеча відміни.
 • При загрозi передчасних пологiв: приймати 400 мг препарату ПРОГИНОРМ ОВО через кожнi 6-8 годин до зникнення симптомiв. Ефективну дозу та кратнiсть застосування пiдбирати iндивiдуально залежно вiд клiнiчних проявiв загрози передчасних пологiв. Пiсля зникнення симптомiв дозу препарату ПРОГИНОРМ ОВО поступово знижувати до пiдтримуючої (наприклад, 200 мг 3 рази на добу). У цiй дозi препарат можна застосовувати до 36 тижнiв вагiтностi. 

Застосування прогестерону після 36 тижнів вагітності не рекомендовано.

Діти

Препарат не призначений для застосування у педіатричній практиці.

Передозування

Симптоми передозування можуть проявлятися симптоматикою побічних реакцій, у тому числі сонливістю, запамороченням, ейфорією, дисменореєю, зменшенням тривалості циклу, метрорагією.

У деяких осіб звичайна доза може виявитися надмірною через існуючу або вторинну появу нестабільної ендогенної секреції прогестерону, підвищену чутливість до препарату або дуже низький супутній рівень естрадіолу в крові.

У таких випадках достатнім є:  

 • зменшити дозу прогестерону або призначати прийом прогестерону ввечері перед сном протягом 10 діб за цикл у разі сонливості або скороминущого запаморочення;
 • перенести початок лікування на пізніший термін у циклі (наприклад, 19-а доба замість 17-ї) в разі його скорочення або кров’яних виділень; 
 • перевірити, чи достатній рівень естрадіолу у пацієнтки, яка одержує ЗГТ у передменопаузі.

Побічні реакції

Спостерігалися наведені нижче явища:

Клас системи органів Часті > 1/100; < 1/10 Нечасті > 1/1000; < 1/100 Рідкісні > 1/10000; < 1/1000

Дуже рідкісні < 1/10000

З боку репродуктивної системи та молочних залоз

Зміна менструацій

Аменореї

Переміжні кровотечі

Мастодинія    
З боку центральної нервової системи Головні болі

Сонливість

Короткочасне відчуття запаморочення

  Депресія
З боку шлунково-кишкового тракту   

Блювання

Діарея

Запор

Нудота  
Гепатобіліарні розлади   Холестатична жовтяниця    
З боку імунної системи       Кропив’янка
З боку шкіри та підшкірної клітковини  

Свербіж

Акне

  Хлоазма


Також можуть спостерігатися такі прояви побічних реакцій як зміна лібідо, дискомфорт у грудях, передменструальні симптоми, гіпертермія, безсоння, алопеція, гірсутизм, венозна тромбоемболія, емболія легеневої артерії, затримка рідини, зміна маси тіла, шлунково-кишкові розлади, анафілактичні реакції.

Сонливість і/або короткочасне відчуття запаморочення спостерігаються особливо в разі супутньої гіпоестрогенії. Зменшення дози препарату або збільшення дози естрогену одразу усуває ці явища, не знижуючи терапевтичного ефекту. 

Якщо курс лікування починається дуже рано на початку місячного циклу, особливо до 15-ї доби, можуть мати місце скорочення циклу або випадкові кровотечі. 

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. 

Упаковка

По 15 капсул м’яких у блістері; по 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ЛАБОРАТОРІОС ЛЕОН ФАРМА, С.А.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Вул. Ла Вальїна б/н, Полігоно Індустріаль Наватехера, Вільякіламбре, Леон, Іспанія.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Podorozhnyk.com не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.com. Детальніше про відмову від відповідальності.

Повні аналоги
Прогинорм Геста капсули по 100 мг, 30 шт.
iconБонусів 5.3
530,68грн
Інжеста у капсулах по 100мг, 30 шт.
iconБонусів 3.38
337,99грн
Також вас можуть зацікавити
Вендіол табл. п/о 0,06 мг/0,015 мг №28
iconБонусів 4.36
435,99грн
Белара табл. №21
iconБонусів 4.27
426,99грн
Ліндинет-30 табл. №21
iconБонусів 3.73
372,99грн
Ескапел таблетка по 1,5 мг, 1 шт.
iconБонусів 3.53
352,99грн
Постинор таблетки по 0,75 мг, 2 шт.
iconБонусів 3.29
328,99грн
Клайра табл. №28
iconБонусів 3.25
324,99грн
Ярина Плюс таблетки, 28 шт.
iconБонусів 3.16
315,99грн
Джаз Плюс таблетки, 28 шт.
iconБонусів 3.1
309,99грн
Джаз таблетки протизаплідні, 28 (24+4) шт.
iconБонусів 3.07
306,99грн
Ліндинет-20 таблетки, 21 шт.
iconБонусів 3.07
306,99грн
Ярина таблетки протизаплідні, 21 шт.
iconБонусів 3.07
306,99грн
Силует таблетки по 2,03 мг, 21 шт.
iconБонусів 2.95
294,99грн
Жанін табл. п/о №21
iconБонусів 2.88
287,99грн
Мадінет таблетки по 0,3 мг/2 мг, 21 шт.
iconБонусів 2.67
266,99грн
Регулон таблетки для контрацепції, 63 шт.
iconБонусів 8.08
807,99грн
Левомін 30 таблетки, 21 шт.
iconБонусів 2.5
249,99грн
Деновель 30 таблетки по 0,3 мг/2 мг, 21 шт.
iconБонусів 2.42
241,99грн
Дроспіфем 20 таблетки, 0,2 мг/3 мг, 28 шт.
iconБонусів 2.41
240,99грн
Міланда таблетки по 3 мг/0,03 мг, 21 шт.
iconБонусів 2.32
231,99грн
Джаз Плюс таблетки, 28 шт. Акція 3 упаковки
iconБонусів 8.42
841,99грн
Дезиретт табл. 0,075мг №28
iconБонусів 2.14
213,99грн
Улісса таблетки, 30 мг, 1 шт.
iconБонусів 1.81
180,99грн
Лергесан таблетки по 0,75 мг, 2 шт.
iconБонусів 0.89
88,99грн
Белара таблетки, 63 шт.
iconБонусів 10.2
1 019,99грн