Київ
0 800 303 111

Вагінальні свічки

Знайдено 59 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурний відпуск
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Верікса супозиторії 2,4 г, 10 шт.
iconБонусів 3.35
334,99грн
Залаїн овулі супоз. ваг. 0,3г №1
iconБонусів 3.01
300,99грн
Гексікон песарії вагінальні по 16 мг, 10
iconБонусів 3.31
330,99грн
Аргіс Дуо супоз. 1,4г №10
iconБонусів 3.8
379,99грн
Неопробіо супоз. ваг. №10
iconБонусів 3.08
307,99грн
Гексітекс песарії по 16 мг, 10 шт.
iconБонусів 2.38
237,99грн
Феміріл супозиторії по 2,25 г, 10 шт.
iconБонусів 4.28
427,99грн
Кандібор супозиторії вагінальні, 14 шт.
iconБонусів 2.26
225,99грн
Гіаль-Ероз супозиторії вагінальні, 10 шт.
iconБонусів 3.83
382,99грн
Дермазол супозиторії по 400 мг, 10 шт.
iconБонусів 2.89
288,99грн
Феміфуцин супозиторії по 100 мг, 3 шт.
iconБонусів 2.19
218,99грн
Евколек супозиторії по 0,05 г, 10 шт.
iconБонусів 2.01
200,99грн
Повідин-ЛХ супозиторії вагінальні, 5 шт.
iconБонусів 0.76
76,5грн
Кольпофлор супозиторії вагінальні, 12 шт.
iconБонусів 3.56
355,99грн
Ліменда-Л супозиторії вагінальні, 7 шт.
iconБонусів 3.03
302,99грн
Гінклор супозиторії вагінальні, 10 шт.
iconБонусів 3.97
396,99грн
Гайнекс супозиторії вагінальні, 14 шт.
iconБонусів 4.23
422,99грн
Сантефем супоз. ваг. №10
iconБонусів 2.92
291,99грн
Тамістол супоз. рект./ваг. 0,015г №5
iconБонусів 2.08
207,99грн
Гіаль-Мено супозиторії вагінальні, 10 шт.
iconБонусів 3.83
382,99грн

Вагінальні супозиторії — це тверді медикаменти, які вводяться в піхву спеціальним аплікатором або без нього. Організм швидко засвоює діючі речовини з вагінальних супозиторіїв. Вони працюють швидше, ніж ліки, які вживаються всередину. Це пов'язано з тим, що супозиторії плавляться всередині піхви і швидше всмоктуються в кровотік.

Супозиторії мають основу, виготовлену з таких речовин, як желатин або масло какао, які оточують головний компонент, що діє. Під дією тепла організму діюча речовина повільно вивільняється.

Вагінальні свічки використовуються для лікування гінекологічних захворювань різного характеру:

 1. Захворювання, викликані запальним процесом (гнійні запалення, інфекції що передаються статевим шляхом, вірусні збудники).
 2. Порушення з боку гормонального фону (збої в роботі ендокринних і статевих залоз).
 3. Пухлинні новоутворення в статевих органах (доброякісні та / або злоякісні).

Незалежно від виду гінекологічні захворювання вимагають медикаментозного лікування, після огляду в лікаря-гінеколога. Досить-таки часто в гінекологічній практиці застосовується місцева терапія у вигляді вагінальних супозиторіїв (свічок).

Як ставити вагінальні свічки?

Для належної ефективності цієї лікарської форми необхідно знати, як правильно ставити вагінальні супозиторії. Для цього необхідно:

 1. Ретельно вимити руки теплою мильною водою та висушити їх чистим рушником (бажано паперовим).
 2. Розгорнути супозиторій і перевірити, чи достатньо він твердий для введення всередину. Робити це потрібно обережно, щоб не розчавити його. Якщо він недостатньо твердий, його потрібно трохи охолодити, помістивши в холодильник на кілька хвилин.
 3. Далі необхідно прийняти потрібну позу для введення вагінальної свічки. Для цього потрібно лягти на спину зі злегка зігнутими до живота ногами.
 4. Потім слід ввести супозиторій конічною стороною углиб піхви на 2,5 см. Біль не повинен при цьому відчуватися. Якщо вагінальна свічка з аплікатором, то при введенні свічки потрібно натиснути на аплікатор, а потім викинути його.
 5. Після цього потрібно лежати нерухомо протягом 10-15 хвилин, щоб ліки розчинилися.
 6. Найкраще вводити вагінальні свічки перед сном. Однак якщо потрібно це робити вранці або вдень, рекомендується покласти гігієнічну прокладку на нижню білизну. Оскільки частина ліків може витекти назовні.

Протимікробні свічки

Протимікробні свічки застосовуються в гінекології для лікування різних вагінальних інфекцій. Вони володіють фунгіцидною (призводять до загибелі грибкової клітини), фунгістатичною (зупиняють ріст і розмноження грибків), антибактеріальною, протипротозойною та антисептичною властивостями.

Протимікробні свічки у своєму складі можуть містити: антибіотики, протигрибкові компоненти й речовини з антисептичною активністю. Такі супозиторії спрямовані на знищення інфекції. До них відносяться свічки:

 • для лікування грибкових захворювань (Клотримазол, Сантеквін, Еконазол, Хінофуцин, Дермазол, Лівагін-М, Феміклін, Гайномакс, Клофан, Кандібене, Гіно-Певарил, Кетоконазол, Залаїн, Ліварол, Пімафуцин, Канестен) — активні проти різних грибкових інфекцій (дріжджів, дерматофітів, пліснявих грибів), пригнічують синтез грибкових ферментів і приводять до загибелі грибів;
 • для лікування бактеріальної інфекції (Синтоміцин, Мілагін, Банбакт, Кліорон, Бетадине, Гексикон, Евколек, Ледісепт-Фармекс, Гексія, Депантол, Продексин, Бетайод-Фармекс) — активні по відношенню до різних грампозитивних бактерій, надають бактерицидний та бактеріостатичний ефекти, порушують синтез білка мікробної клітини, тим самим зупиняють її зростання і розмноження та призводять до знищення патогенних мікроорганізмів;
 • захворювання викликані найпростішими (Містол, Метронідазол) — мають широкий спектр дії проти багатьох найпростіших (одноклітинних) мікроорганізмів, також ефективні проти деяких анаеробних бактерій, виявляють антибактеріальні властивості.

Також для більшої ефективності та для настання більш швидкого терапевтичного ефекту, особливо при запущених гінекологічних захворюваннях з ускладненнями, можуть застосовуватися комбіновані місцеві препарати, такі як: Кліон-Д, Тержинан, Поліжинакс, Макмірор, Ліменда, Гайнекс, Нео-Пенотран Форте, Цервугід,

Кломезол — застосовують для лікування вагінітів змішаної етіології.

Гінекологічні свічки при баквагінозі

Бактеріальний вагіноз (гарднерельоз) — це інфекційне захворювання, яке виникає через порушення балансу інтимної мікрофлори, що призводить до розростання патогенних мікроорганізмів (гарднерел) і зменшення вмісту корисних бактерій (лактобактерій).

При наявності такого захворювання необхідно правильно підбирати лікування, оскільки бактеріальний вагіноз може викликати ризик запальних процесів органів малого тазу (матка, придатки), для вагітних жінок — ускладнення перебігу вагітності та самих пологів.

Терапія для усунення даного захворювання спрямована на:

 1. Зниження рівня патогенних бактерій (антибіотикотерапія) — ефективними препаратами є Метронідазол, Мілагін для усунення широкого спектру бактерій. Також одним з найбільш високоефективних вважається препарат Нео-Пенотран Форте, у складі якого є Метронідазол з бактерицидною активністю і Міконазол, що надає фунгіцидну дію, що дозволяє його використовувати при змішаних типах вагініту.
 2. Відновлення мікрофлори піхви (свічки пробіотиків з лактобактеріями) — Лактоваг, Кольпофлор, Плантеза, Гінолакт, Флоріка, Вагілак, Вагісан, Вагетта — завдяки лактобацилам і молочній кислоті, що входять до складу, відновлюють природне кисле середовище рН піхви, тим самим створюють несприятливе середовище для розмноження шкідливих бактерій.

Як вибрати ефективні вагінальні свічки?

Для того, щоб вибрати ефективні вагінальні супозиторії, необхідно точно знати проблему, що виникла у вас. Це може бути вагінальний дисбаланс мікрофлори, запальні процеси, гормонозалежні гінекологічні проблеми, грибкові або ж бактеріальні інфекції, дискомфорт піхви (сухість, подразнення).

Виходячи з будь-якого конкретного захворювання, підбирається відповідне лікування, яке повинне призначатися лікарем-гінекологом з усіма зазначеними приписами. Вам можуть призначити:

 • протимікробні свічки для лікування ряду різних інфекційних збудників (Пімафуцин, Містол, Мілагін, Гексикон);
 • вагінальні пробіотики для відновлення мікрофлори піхви (Лактоваг, Вагісан, Кольпофлор, Біоселак, Гінофлор);
 • контрацептивні свічки для запобігання незапланованої вагітності (Еротекс, Флуомізин);
 • гормональні свічки при порушенні роботи статевих і ендокринних залоз для лікування гормонозалежних захворювань (Овестин, Лютеіна);
 • протизапальні супозиторії (Феміріл (на рослинній основі), Мумиє);
 • інші препарати, що застосовуються в гінекології (Фемінум, Молвагін, Гіаваль, Гіаль-Мено) — супозиторії для профілактики виникнення вагінозу, для усунення сухості слизової оболонки піхви, дискомфорту під час або після прийому антибіотиків.

Не варто займатися самолікуванням. Засоби, які хоч і діють місцево, тобто в малій кількості проникають в системний кровотік, внаслідок чого мають малий ризик виникнення побічних ефектів, усе ж можуть бути підібрані неправильно, так як багато гінекологічних захворювань мають схожу симптоматику. При неправильному лікуванні ви збільшуєте вірогідність появи ускладнень, затягування хвороби й місцевою терапією тут уже можна не обійтися.

Джерела

How to Use Vaginal Suppositories / Health Line (англ.)

How do you use vaginal suppositories? / Medical News Today (англ.)

Vaginal Suppositories: What They Are & How to Use Them / Intimate Rose (англ.)

Suppositories: What They Treat and How to Use Them / WebMD (англ.)

Vaginal Suppositories: How to Open & Insert / Сtocrx (англ.)

Відмова від відповідальності

Мережа аптек подорожник надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. Мережа аптек подорожник не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами мережі аптек подорожник інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Вагінальні свічки

Вагінальні свічкиЦіна
Пімафуцин супозиторії вагінальні по 100 мг, 3 шт.
228,99грн
Верікса супозиторії 2,4 г, 10 шт.
334,99грн
Залаїн овулі песарії по 0,3 г, 1 шт.
300,99грн
Банбакт супозиторії вагінальні по 100 мг, 3 шт.
280,99грн
Гексікон песарії вагінальні по 16 мг, 10 шт.
330,99грн