Киев
0 800 303 111

Гомеопатичні препарати

Знайдено 210 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурний відпуск
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Ергоферон таблетки, 20 шт.
iconБонусів2.2
219,99грн
Афлубін Плюс сироп від кашлю, 175 мл
iconБонусів2.53
252,99грн
Лімфоміозот краплі оралальні, 30 мл
iconБонусів3.7
369,99грн
Нольпаза табл. 40мг №28
iconБонусів2.32
231,99грн
Вібуркол супозиторії ректальні, 12 шт.
iconБонусів2.46
245,99грн
Енгістол таблетки, 50 шт.
iconБонусів2.72
271,99грн
Траумель С мазь туба 50г №1
iconБонусів3.33
332,99грн
Нольпаза таблетки по 40 мг, 14 шт.
iconБонусів1.52
151,99грн
Хеверт синусітіс таблетки, 40 шт.
iconБонусів2.15
214,99грн
Диклофенак-Здоров'я форте гель 3%, 50 г
iconБонусів0.6
60,5грн
Ренгалін таблетки, 20 шт.
iconБонусів1.61
160,99грн
Тонгінал краплі, 20 мл
iconБонусів2.17
216,99грн
Мастодінон таблетки, 60 шт.
iconБонусів3.71
370,99грн
Траумель С гель у тубі, 50 г
iconБонусів3.56
355,99грн
Траумель С таблетки, 50 шт.
iconБонусів2.46
246,93грн
Дентокінд таблетки, 150 шт.
iconБонусів2.39
238,99грн
Сліп Велл капс. №20 Баум Фарм
iconБонусів1.29
129грн
Гомеовокс табл. №60
iconБонусів2.05
204,99грн
Тонгінал краплі, 50 мл
iconБонусів3.56
355,99грн
Сліп Велл Комбі капсули, 20 шт. - Баум Фарм
iconБонусів1.49
149грн
Тонзилотрен табл. №40
iconБонусів2.24
223,99грн
Альтан таблетки вкриті оболонкою, 100 шт
iconБонусів1
99,99грн
Тенотен дитячі таблетки, 40 шт.
iconБонусів1.66
166,5грн
Пантопразол-Тева таблетки по 40 мг, 28 шт.
iconБонусів2.03
202,99грн
Риназолін спрей назальний, 0,05%, 10 мл
iconБонусів0.74
74,5грн
Ременс краплі, 50 мл
iconБонусів4.27
426,99грн
Ременс краплі, 20 мл
iconБонусів2.67
266,99грн
Пумпан краплі 50 мл
iconБонусів2.1
209,99грн
Гастритол краплі пероральні, 20 мл
iconБонусів2.61
260,99грн
Хомвіотензин табл. №100
iconБонусів4.43
442,99грн
Тенотен таблетки, 40 шт.
iconБонусів1.65
164,99грн
Нервохеель таблетки, 50 шт.
iconБонусів2.48
247,99грн
Галстена краплі фл. 50мл №1
iconБонусів4.43
442,99грн
Мовіксикам табл. ОДТ 15мг №10
iconБонусів1.94
194,5грн
Нексіум таблетки по 20 мг, 14 шт.
iconБонусів5.25
524,99грн
Сольвенцій краплі оральні у флаконі, 25 мл
iconБонусів1.41
140,99грн

Гомеопатичний засіб — це сильно розведений препарат, який, ймовірно, викликає у здорових людей симптоми, подібні до симптомів хвороби. Простішими словами, гомеопатія — це лікування за принципом «подібне до подібного». Гомеопатичні препарати — це не лікування травами, вони не мають конкретних доказів ефективності і, на відміну від інших ліків, вони недостатньо добре перевіряються і контролюються.

Що таке гомеопатія?

Гомеопатія або лікарська, гомеопатична медицина, заснована на двох теоріях:

 • "Подібне лікує подібне" — уявлення про те, що хворобу можна вилікувати за допомогою речовини, яка викликає аналогічні симптоми у здорових людей.
 • «Закон мінімальної дози» — уявлення про те, що чим нижча доза ліків, тим вища їх ефективність. Багато гомеопатичних засобів настільки розбавлені, що не залишається молекул вихідної речовини.

Форма випуску

Гомеопатичні продукти часто виготовляють у вигляді цукрових гранул, які кладуть під язик, вони також можуть бути в інших формах, таких як мазі, гелі, краплі, креми та таблетки. Лікування індивідуальне або адаптоване для кожної людини, різні люди з тим самим захворюванням зазвичай отримують різне лікування.

Переваги гомеопатичних засобів

Перевага 1

Своєрідний підхід у лікуванні захворювань. Гомеопатія — це холістична наука, яка лікує «Людину в хворобі», а не «Хворобу в людині». Хвороба та її симптоми є не що інше, як вираз якогось внутрішнього розладу. Просте полегшення симптомів без усунення внутрішнього розладу не призводить до лікування. Наприклад, у людини, яка страждає на рецидивуючий алергічний риніт, зовнішній алерген не є причиною його проблеми (він просто діє як стимул), а його змінена імунна відповідь відповідає за хворобу. Коли ліки призначаються для лікування алергічних симптомів, вони справді покращуються, але змінена імунна відповідь не лікується. Це призводить до повторення однієї і тієї ж проблеми знову і знову. Навпаки, гомеопатичні ліки відновлюють це внутрішнє порушення (змінений імунітет), яке є першопричиною різних проявів, що виявляються у формі хвороби та її симптомах. Як тільки це порушення виправлено, хвороба ефективно та назавжди усувається, звільняючи людину від хвороби.

Отже, гомеопатичний препарат здатний вилікувати багато хворобливих станів, які в традиційній медицині вважаються невиліковними. Є відомості, що багато хвороб сприятливо реагують на гомеопатичні препарати, наприклад, алергічні розлади, шкірні захворювання, системні захворювання, такі як високий кров'яний тиск, психосоматичні та психічні захворювання тощо. Ліки дають однаково хороші результати як при гострих, так і при хронічних захворюваннях. Однак це лише одна з теорій про гомеопатичні засоби за даними Європейського комітету з гомеопатії. У той час, як Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США вважає, що немає добре і точно регульованих даних про ефективність гомеопатичних продуктів.

Перевага 2

Вважається, що гомеопатія відносно безпечна. Дози гомеопатичних препаратів готуються в стандартизованому, добре контрольованому та гігієнічному середовищі. Порівняно із звичайними препаратами дози гомеопатичних засобів мають субфізіологічну присутність вихідної речовини, внаслідок чого немає токсикологічних ефектів препаратів. Отже, малоймовірне виникнення будь-яких побічних ефектів чи структурних ушкоджень органів.

Також до ліків не додаються барвники чи ароматизатори. Гомеопатичні ліки працюють, посилюючи імунну відповідь організму на хворобу. Їх безпечно призначати дітям, вагітним жінкам, людям похилого віку, а також особам з ослабленим імунітетом і людям зі слабкою конституцією за призначенням лікаря. Дози відміряні у невеликих кількостях, тому випадковий прийом додаткових ліків (наприклад, прийом більшої кількості таблеток за раз, ніж рекомендується) за один раз, що призводить до передозування, зводиться до мінімуму.

Перевага 3

Гомеопатичні засоби приємні на смак та прості у застосуванні. Гомеопатичні препарати засновані на сахарозі, тому вони солодкі та дуже приємні на смак. Дуже часто з цієї причини багато батьків віддають перевагу вибору дитячих гомеопатичних засобів.

Більшість гомеопатичних засобів для лікування різних захворювань, як правило, приймаються внутрішньо, або сублінгвально (під язик) до повного розчинення драже або таблетки. Однак є й інші форми їх випуску, внаслідок чого споживачеві зручно вибирати найбільш відповідну йому лікарську форму гомеопатичних препаратів. Оскільки розмір таблеток досить маленький, при ковтанні ліків блювотні позиви відсутні і зручно застосовувати дітям. Щодо прийому гомеопатичних ліків немає серйозних харчових та дієтичних обмежень. У поодиноких випадках, коли хворий не може приймати ліки перорально, гомеопатичні препарати можна вводити шляхом інгаляції з тією ж ефективністю. Гомеопатичні ліки випускаються і в рідкій формі, тому за бажанням їх можна приймати, додаючи кілька крапель ліків до столової ложки води.

Класифікація та список гомеопатичних препаратів

Гомеопатичні засоби поділяють залежно від того на яку систему органів вони впливають:

 1. Гомеопатичні препарати для лікування та профілактики простудних захворювань — Гуна-Флу, Енгістол, Грип-Хеель, Ергоферон, Анаферон, Іов-малюк-УФК, Грип-Гран, Гуна-Матрікс, Оцилококцінум. Вони посилюють захисні властивості організму при перших симптомах вірусного захворювання.
 2. Гомеопатичні засоби, які застосовують при травмах — Траумель С, Рост-Норма, Артро-Гран. Вони прискорюють загоєння різних травм, покращують репаративні процеси в організмі.
 3. Гомеопатичні ліки з переважною дією на ЦНС — Женьшеня настойка, Вертигохеель, Склеро-Гран. Вони виступають в якості метаболічних (покращують обмінні процеси в головному мозку) засобів.
 4. Гомеопатичні засоби, що впливають на гормональну систему — Клімаксан, Ременс, Мастодінон, Клімакт-Хеель, Фемінорм, Масто-Гран, Кліфе Спаг Пека, Лактостим, Гуна-Фем, Гуна-Регуцикл, Аденома-Гран, Тиреоїда Композитум. Вони мають різні показання для регуляції гормонального фону, перешкоди гормонального дисбалансу та виникнення будь-яких захворювань, пов'язаних з гормональними порушеннями.
 5. Гомеопатичні препарати, що впливають на внутрішні органи та системи — Кардіо-Гран, Уро-Гран, Енуран, Натріум Хлоратум Сіль доктора Шюсслера, Бронхо-Гран, Бронхаліс-Хеель, Ангін-Гран, Окулохеель, Мукоза Композитум, Тонзипрет, Ітирес Спаг Пека. Вони покращують загальну функціональність усіх органів та систем залежно від їх локалізації.
 6. Гомеопатичні засоби з переважною протизапальною дією — Момордика Композитум. Цей засіб зменшує запальні реакції в організмі.

Гомеопатичні препарати користуються постійною популярністю протягом останніх трьох десятиліть. Хоча гомеопатичні препарати зазвичай вважаються безпечними, адже вони складаються з препаратів, розбавлених настільки, що не може навіть залишитися жодних слідів вихідних активних інгредієнтів, деякі лікарі все ж таки побоюються, що навіть інертні (нейтральні) гомеопатичні засоби відволікають пацієнтів від застосування ефективних звичайних засобів або відвідування лікарів.

Додаткова інформація про гомеопатію

Гомеопатія — суперечна тема. Ряд її ключових концепцій не узгоджується з фундаментальними науковими даними. Наприклад, неможливо пояснити з наукової точки зору, як продукт, що містить невелику кількість активного інгредієнта або зовсім не містить його, може мати якийсь ефект. Це, у свою чергу, створює серйозні проблеми для ретельного клінічного дослідження таких продуктів. Наприклад, дослідники не можуть підтвердити, що надзвичайно розбавлена суміш містить те, що вказано на етикетці, вони також не змогли розробити об'єктивні заходи, які б показували вплив надзвичайно розбавлених продуктів на людський організм.

Поширені запитання

Що входить до гомеопатичних препаратів?

Гомеопатичні продукти одержують із рослинної сировини, наприклад гірська трава, листя кропиви, отруйний плющ, трава беладони. А також мінералів (білий миш'як) та тварин (наприклад, подрібнених цілих бджіл).

Чим гомеопатія відрізняється від фітотерапії?

Фітотерапія — це лікарські препарати на основі лікарської рослинної сировини, які містять у своєму складі ряд біологічно активних речовин, які мають різні терапевтичні ефекти на різні органи та системи організму. А гомеопатія — це екстремально низькі концентрації активних речовин, розчинених у воді.

Як гомеопатія діє на організм?

Дія гомеопатії працює за принципом подібності. Це коли гомеопатичний препарат потрапляє в організм і викликає характерні симптоми відповідним симптомам конкретної хвороби, внаслідок чого конкурує з ним і цим проявляє свою лікувальну дію. Причому, чим більш подібна симптоматика у захворювань, тим сильніший терапевтичний ефект у гомеопатичного засобу.

Що лікують гомеопатичні препарати?

Гомеопатія використовується при широкому спектрі захворювань. Багато медичних експертів вважають, що це може допомогти в будь-якому стані.

Серед найпоширеніших станів, за яких люди звертаються за гомеопатичним лікуванням, можна назвати:

 • астма;
 • вушні інфекції;
 • сінна лихоманка;
 • стани психічного здоров'я, такі як депресія, стрес та тривога;
 • алергії, такі як харчова алергія;
 • дерматит (алергічний стан шкіри);
 • артрит;
 • високий кров'яний тиск.

Однак досі немає достовірних доказів того, що гомеопатія є ефективним засобом для лікування цих або будь-яких інших захворювань.

Гомеопатія справді працює?

Дослідження змішані. Деякі дослідження показують, що гомеопатичні засоби допомагають, інші ні. Критики пов'язують переваги із ефектом плацебо. Це коли симптоми покращуються, тому що ви вірите, що лікування працює, а не тому, що воно насправді так. Це може змусити мозок виділяти хімічні речовини, які ненадовго полегшують біль чи інші симптоми.

Лікарі розділилися, тому що деякі з теорій, що лежать в основі гомеопатії, не узгоджуються з принципами хімії та фізики. Вчені стверджують, що ліки без діючої речовини не повинні впливати на організм.

Що таке гомеопатичне розведення?

Гомеопатичне розведення — це багаторазове ступінчасте розведення частини настоянки, тритурації (суміш отруйної речовини з інертним) або вищих розведень розчинників (спиртом, водою, молочним цукром тощо).

Як приймати гомеопатичні препарати для дітей?

В основному гомеопатичні препарати для дітей віком до 12 років у формі таблеток повинні розщеплюватися на порошок і розбавлятися в невеликій кількості кип'яченої води. Залежно від віку застосовувати відповідну кількість розчину. Точне дозування та раціональність застосування повинен встановлювати лікар, навіть не дивлячись на те, що гомеопатія вважається відносно безпечною.

Джерела

Homeopathic Products / FDA (англ.)

Homeopathic Medicines / HPRA (англ.)

What Are Homeopathic Medicines? / GoodRx (англ.)

Homeopathy / Better Health (англ.)

Homeopathy: How It Works + 5 Major Benefits / Dr.Axe (англ.)

Homeopathy: a holistic approach / Homeopathy Europe (англ.)

Відмова від відповідальності

Мережа аптек подорожник надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. Мережа аптек подорожник не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами мережі аптек подорожник інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Гомеопатичні препарати

Гомеопатичні препаратиЦіна
Ергоферон таблетки, 20 шт.
219,99грн
Афлубін Плюс сироп від кашлю, 175 мл
252,99грн
Ергоферон таблетки від вірусних інфекцій, 40 шт.
411,99грн
Лімфоміозот краплі оралальні, 30 мл
369,99грн
Нольпаза таблетки по 40 мг, 28 шт.
231,99грн