Киев
0 800 303 111
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Детринорм Д3 капсули 2000 МО, 60 шт.

Є в наявності
iconБонусів2.5
249,99грн
Код товару:  8554.0157
Виробник: ЕмергоФарм Сп. з.о.о. Сп. К
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00
Основні властивості
Алергікам
Алергікам
Алергікам з обережністю з обережністю
Вагітним
Вагітним
Вагітним з обережністю з обережністю
Годуючим матерям
Годуючим матерям
Годуючим матерям з обережністю з обережністю
Дітям
Дітям
дітям з обережністю з 11 років
Рецептурний відпуск
Рецептурний відпуск
Рецептурный отпуск без рецепта без рецепта
Температура зберігання
Температура зберігання
Температура хранения від 5 °С до 25 °С

Властивості препарату Детринорм Д3 капсули 2000 МО, 60 шт.

Основні

Діюча речовина
холекальциферол
Торгівельна назва
Детринорм
GTIN
5060461190769
Країна виробник
Польща
Виробник
Емергофарм Сп. с о.о. Г-н. К.
Рецептурний відпуск
без рецепта
Код АТС/ATX
A01.21.01
Дозування
2000 МО
Лікарська форма
Капсули
Температура зберігання
від 5 °С до 25 °С
Термін придатності
2 роки
Код Моріон
769030
Упаковка
По 30 капсул в блістері, по 2 блістера в картонній коробці.
Кількість в упаковці
60
Спосіб введення
орально

Кому можна

Алергікам
з обережністю
Вагітним
з обережністю
Годуючим матерям
з обережністю
Дітям
з 11 років

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Детринорм Д3 капсули 2000 МО, 60 шт. - Інструкція для застосування

Склад

1 капсула содержит: витамин D3 – 50,0 мкг (µg) (2000 МЕ (IU)).

Состав: рафинированное подсолнечное масло, желирующий агент (желатин), влагоудерживающий агент (глицерин), вода, масляный раствор витамина D3 (холекальциферол).

Опис

Детринорм – це вітамін D3 (холекальциферол) у формі капсул, розчинений у рафінованій соняшниковій олії. Оскільки вітамін D3 жиророзчинний, вживання у такому вигляді значно покращує його засвоєння.

Вітамін D сприяє:
 • нормальній роботі імунної системи;
 • підтриманню нормального стану кісток;
 • підтриманню нормальної функції м’язів;
 • підтриманню нормального стану зубів;
 • нормальній абсорбції/засвоєнню кальцію та фосфору;
 • підтриманню нормального рівня кальцію в крові.
 • Вітамін D відіграє роль у процесі поділу клітин.

Вітамін D допомагає знизити ризик падіння, пов’язаного з постуральною нестійкістю (порушенням здатності утримувати рівновагу в тому чи іншому положенні або при зміні положення) та м’язовою слабкістю чоловікам і жінкам 60 років і старше. Падіння є фактором ризику переломів кісток у чоловіків та жінок віком старше 60 років. Сприятливий ефект для людей літнього віку досягається при щоденному споживанні 20 мкг (µg) вітаміну D з усіх джерел.

Вітамін D необхідний для нормального росту та розвитку кісток у дітей, а також сприяє нормальній роботі імунної системи у дітей.

Властивості

Вітамін D  – життєво важливий жиророзчинний вітамін, необхідний для забезпечення діяльності майже всіх органів і систем організму людини.

Організм людини може синтезувати вітамін D самостійно при потраплянні достатньої кількості ультрафіолетового світла на шкіру. Тому його часто називають «сонячним вітаміном».

Скільки сонячного світла потрібно для синтезу достатньої кількості вітаміну D?

Необхідна тривалість щоденного перебування на сонці різна і залежить від пори року та фототипу шкіри. У наведеній нижче таблиці показано рекомендований час перебування на сонці.
  Фототип шкіри I/II (колір шкіри від дуже світлого до світлого, світло-руде або світле волосся, блакитні або зелені очі) Фототип шкіри III (колір шкіри від середнього до темного, темне волосся, карі очі)
Березень-травень 10-20 хвилин 15-25 хвилин
Червень-серпень 5-10 хвилин 10-15 хвилин
Вересень-жовтень 10-20 хвилин 15-25 хвилин

Ці показники стосуються часу з 12 до 15 години. У період до або після даного часу рекомендується подвоїти зазначену тривалість перебування на сонці. Дії сонячних променів слід піддавати мінімум 25 % поверхні тіла (джерело: Федеральний інститут оцінки ризиків, 2012 рік, Німеччина).

Здатність організму самостійно синтезувати вітамін D слабшає з віком. При недостатньому рівні або при відсутності синтезу вітаміну D організмом виникає необхідність у надходженні підвищеної кількості цього вітаміну з їжею. Чим менше часу людина проводить під променями сонця, тим більшою є потреба у його надходженні з їжею. У зимовий час сонячних променів зазвичай недостатньо для того, щоб у шкірі утворилася потрібна кількість вітаміну D. У цей час організм забезпечується даним вітаміном за рахунок власних резервів.

Вплив вітаміну D на організм людини.

Рівень знань про вітамін D за останні роки значно збільшився. Він не тільки сприяє підтримці здоров’я кісток і зубів, регулюючи метаболізм кальцію та фосфатів, але також бере участь у функціонуванні інших органів і систем організму. Це пояснюється тим, що майже всі клітини мають рецептори до вітаміну D.
 1. Скелетна система. Вітамін D бере участь у регуляції фосфорно-кальцієвого обміну: сприяє абсорбції кальцію та фосфатів у кишечнику, підтримує необхідний рівень кальцію і фосфору в крові, активує кістковий метаболізм. Сприяє належній мінералізації та міцності кісток, забезпеченню міцності зубів.
 2. М’язова система. Вітамін D сприяє підтримці сили м’язів і бере участь у проведенні нервових імпульсів, підтримує тонус та функціонування скелетних та гладких м’язів.
 3. Імунна система. Вітамін D сприяє активації захисної функції організму, позитивно впливаючи на вроджений та набутий імунітет. Запускає в організмі синтез власних антимікробних пептидів та впливає на вироблення лімфокінів. Ризик застудних захворювань значно знижується при нормальному рівні вітаміну в організмі. Вітамін D забезпечує регулювання розвитку клітин імунної системи та їх оновлення. Дефіцит вітаміну може призводити до ослаблення імунного захисту організму.
 4. Регулювання енергетичного потенціалу клітин. Сприяє зменшенню втоми і підвищенню тонусу організму через регулювання власного енергетичного потенціалу клітин. У результаті впливу вітаміну D у мітохондріях клітин підвищується синтез АТФ (аденозинтрифосфату), який є власним універсальним джерелом енергії для всіх біохімічних процесів, що протікають в організмі.
 5. Дефіцит вітаміну D вважається однією з проблем охорони здоров’я у всьому світі. Тому доцільним є щорічне тестування для оцінки його рівня в сироватці крові. При виявленні дефіциту вітаміну D рекомендовано звернутись до лікаря для визначення необхідної дози для споживання.
Максимальні допустимі значення для щоденної дози споживання вітаміну D*.

Дані Європейського відомства з безпеки харчових продуктів (EFSA)
Вік (роки) Максимально допустиме добове споживання вітаміну D
0-1 рік 25 мкг (µg) (1000 МО (IU))
1-10 років 50 мкг (µg) (2000 МО (IU))
11-17 років 100 мкг (µg) (4000 МО (IU))
Дорослі (старше 18 років), вагітні жінки та жінки в період годування груддю 100 мкг (µg) (4000 МО (IU))
* «Науковий висновок щодо допустимого верхнього рівня споживання вітаміну D. Комісія EFSA з дієтичних продуктів, харчування та алергії (NDA)» EFSA Journal 2012; 10 (7): 2813.

Лікарська форма

Капсули. Не є лікарським засобом.

Показання

Рекомендовано у якості додаткового джерела вітаміну D:
 • при дефіцитних станах;
 • для підтримки належного функціонування імунної і м’язової систем;
 • для підтримки нормального стану кісток та зубів;
 • для належної абсорбції/засвоєння кальцію і фосфору та підтримки нормального рівня кальцію у сироватці крові.

Протипоказання

Не вживати при гіперчутливості та проявах інтоксикації вітаміном D, виражених порушеннях функції нирок, сечокам’яної хвороби, підвищеному вмісті кальцію і/або фосфору в крові, підвищеній чутливості до окремих компонентів.

Особливості застосування

Не приймати при гіперчутливості та проявах інтоксикації вітаміном D, виражених порушеннях функції нирок, сечокам'яної хвороби, підвищеному вмісті кальцію та/або фосфору в крові, підвищеній чутливості до окремих компонентів. При щоденному прийомі протягом тривалого часу (3-4 місяці) рекомендується проводити вимірювання рівня вітаміну D у крові.

Для підтримки здоров'я та забезпечення організму необхідною кількістю поживних речовин важливо дотримуватися принципів здорового способу життя та різноманітного та збалансованого харчування.

У період вагітності або годування груддю вітамін D повинен надходити в організм у потрібній кількості. Тому його слід застосовувати в період вагітності чітко за рекомендованим дозуванням, призначеним лікарем.

Не слід використовувати дієтичні добавки як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану кількість щоденного споживання. Дієтична добавка Чи не є лікарським засобом. Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосовувати у період вагітності та лактації чітко за рекомендованим дозуванням, призначеним лікарем.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям від 11 років по 1 капсулі на день після їжі або в дозуванні відповідно до рекомендацій лікаря. Тривалість прийому визначається лікарем.

Діти

Не застосовувати дітям до 11 років.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі (нижче 25 °C) у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 30 капсул в блістері, по 2 блістера в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ЕмергоФарм Сп. з о.о. Сп. К.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

вул. Юзефа Пілcудського 11, 05-510 Констанцин-Єзьорна, Польща

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Podorozhnyk.com не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.com. Детальніше про відмову від відповідальності.

Также вас могут заинтересовать
Какао масло Др. Оіл у стіках по 15 г, 10 шт.
iconБонусів2.5
250грн
Омега Концентрат ZEST (Зест) у капсулах, 30 шт.
iconБонусів2.53
252,99грн
Метовітан капсули, 20 шт.
iconБонусів2.53
252,99грн
Візивіт капсули по 0,2 г, 30 шт.
iconБонусів2.47
246,99грн
Адетрисан у капсулах по 500 мг, 30 шт.30
iconБонусів2.56
255,99грн
Колаген Суставіт капсули по 500 мг, 30 шт.
iconБонусів2.44
243,99грн
Лактен Кідс капсули для дітей, 10 шт.
iconБонусів2.56
255,99грн
Борсуковий жир, 100 мл
iconБонусів2.43
242,99грн
Тріметабол розчин оральний, 150 мл
iconБонусів2.57
256,99грн
Вітаміни ZEST (Зест) 3D-Calcium Retard (3D-Кальцій Ретард) з вітаміном Д3 і цинком таблетки 30 шт.
iconБонусів2.58
257,99грн
Відек капсули по 320 мг, 30 шт.
iconБонусів2.58
257,99грн
Вітрум Кідс Плюс таблетки жувальні, 30 шт.
iconБонусів2.42
241,99грн
Нав (NOW) вітамін С-500 аскорбат кальцію-С антиоксидантний захист капсули по 500 мг, 30 шт.
iconБонусів2.41
240,99грн
Зест Б'юті Біотин Комплекс, капсули, 30 шт.
iconБонусів2.4
239,99грн
Буларди Макс саше №10
iconБонусів2.39
238,99грн
Фортіназа у таблетках, 30 шт.
iconБонусів2.39
238,99грн
Лактофор пор. саше №10
iconБонусів2.39
238,99грн