Київ
0 800 303 111

«Подорожник» — всеукраїнська аптечна мережа

Всеукраїнська мережа «Подорожник» — сильна та динамічна компанія, яка перебуває в постійному розвитку. На сьогодні ми налічуємо вже більше 1400 аптек і продовжуємо рости.

Мережа «Подорожник» зарекомендувала себе, як стабільна та надійна компанія, саме тому вже протягом більш ніж двох десятиліть нам довіряють та з нами співпрацюють наші клієнти та партнери.

5 500 000+
постійних клієнтів
7000+
працівників
Понад 22
роки на фармринку

Мережа аптек «Подорожник»

Подорожник

Аптека БАМ

Ощад Аптека

Усі наші аптеки мають зручне розташування та приємну бонусну програму лояльності для того, щоб ви мали можливість швидко та своєчасно придбати будь-які ліки та медичні товари саме у нас.
Наша місія

Місія — основна ідея заради якої працює організація, це те, що її надихає на розвиток і якісні зміни. Для нас здорова нація — це здорова процвітаюча країна. Наша місія — забезпечити населення якісними медикаментами та виробами медичного призначення за доступною ціною, а отже підвищити якість життя населення. Також надавати знання, щоб мінімізувати кількість помилок та побічних ефектів при використанні ліків.

Наші цінності

Незмінні цінності мережі аптек «Подорожник» — це сміливість, розвиток, клієнтоорієнтованість, відкритість та чесність.

Сміливість

Енергія і впевненість йти вперед і робити те, що хочеться і що вважаєш за потрібне, незважаючи на страх. Ми не боїмося визнавати свої помилки та говорити про них. Адже усвідомлення проблеми — запорука вдосконалення та розвитку.

Клієнтоорієнтованість

Ми завжди працюємо заради того, щоб задовольнити кожну потребу нашого клієнта. Ідеального сервісу не існує, ми це розуміємо, але ніхто не заважає нам до цього наближатися. Зворотній зв’язок від наших клієнтів говорить про те, що ми на правильному шляху:)

Розвиток

Ми ніколи не зупиняємось, кожен член нашої команди розвивається і розвиває компанію.

Відкритість та чесність

Ми завжди відкриті до нових знань, ідей та ініціатив. Ми такі, які ми є — прозорі для кожного, відверті та чесні перед собою, клієнтами та колегами.
Нагороди
У 2016 році ми отримали нагороду як найкраща мережа в Україні від професійного конкурсу «Панацея». Та для нас найкраща винагорода — це подяка від наших клієнтів.