Киев
0 800 303 111
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Біовітон Візіо таблетки для покращення зору, 30 шт.

Немає в наявності
Код товару:  2650.1773
Виробник: Лактонова Нутріфарм ПВТ ЛТД Індія
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00
Основні властивості
Алергікам
Алергікам
Алергікам з обережністю з обережністю
Вагітним
Вагітним
Вагітним заборонено заборонено
Годуючим матерям
Годуючим матерям
Годуючим матерям заборонено заборонено
Дітям
Дітям
дітям з обережністю з 12 років
Температура зберігання
Температура зберігання
Температура хранения від 5 °С до 25 °С

Властивості препарату Біовітон Візіо таблетки для покращення зору, 30 шт.

Основні

Торгівельна назва
Біовітон
GTIN
89060785209408906078522395
Країна виробник
Індія
Виробник
Лактонова Нутріфарм ПВТ ЛТД
Температура зберігання
від 5 °С до 25 °С
Термін придатності
3 роки
Код Моріон
566658
Форма випуску
Таблетки
Кількість в упаковці
30
Спосіб введення
для перорального застосування
Код АТС/ATX
A01.21.07

Кому можна

Алергікам
з обережністю
Вагітним
заборонено
Годуючим матерям
заборонено
Дітям
з 12 років

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Біовітон Візіо таблетки для покращення зору, 30 шт. - Інструкція для застосування

Склад

Лютеїн, Зеаксантин, екстракт Чорниці звичайної, Лікопін, N-ацетилцистеїн, Таурин, Альфа-ліпоєва кислота, екстракт кори сосни, екстракт Гінкго білоба, цитрусові біофлавоноїди, бета-каротин, вітамін B1, вітамін B2, вітамін B12, вітамін Р, вітамін С, вітамін Е, селен, цинк.

Опис

Механізм дії комбінованої формули препарату, сприятливо впливає на стан органів зору, обумовлений дією компонентів, що входять до його складу.

Лютеїн і зеаксантин - єдині каротиноїди, що містяться безпосередньо в сітківці ока (так званому "жовтій плямі"). Дія цих речовин обумовлена ​​їхньою високою антиоксидантною активністю і здатністю фільтрувати шкідливу частину світлового спектру. Застосування лютеїну і зеаксантину підвищує їх концентрацію в тканинах ока, забезпечує нормальну функцію зорового апарату (зокрема, нічний зір), запобігає розвитку вікових порушень і втрати зору. Лютеїн перешкоджає клітинноїдеструкції ретини в області зорового нерва, попереджаючи розвиток глаукоми.

Біовітон Визио - це вітаміни для поліпшення зору. До складу яких входить чорниця, бета-каротин, вітаміни групи B і т.д.

Чорниця звичайна - зміцнює область сітківки, здійснює темновую адаптацію, попереджає вільно радикальні пошкодження пігментного епітелію сітківки, уповільнює розвиток діабетичної рентінопатіі. Підвищує рівень родопсина сприяючи поліпшенню акомодації. Покращує реологічні властивості крові, і зміцнює стінки кровоносних судин.

Лікопін містить токофеноли, фітостероіди та каротиноїди (фітофлюен, фіто), які сприяють зниженню ризику розвитку катаракти та дегенерації макули. Лікопін допомагає нормалізувати обмін холестерину, запобігає розвитку атеросклерозу, зміцнює стінки судин і капілярів.

N-ацетилцистеїн - бере участь в обміні речовин кришталика ока. Сприяє затримці розвитку катаракти та просвітління кришталика при початкових формах вікової, міопатичні, променевої і контузіонних форми катаракти.

Таурин - амінокислота, яка сприяє активації репаративних процесів при дистрофічних порушеннях сітківки ока. Концентрація таурину в сітківці - найвища в організмі людини, а його дефіцит - одна з причин зниження зору у літніх людей.

Альфа-ліпоєва кислота підвищує активність і дія глутатіону, вітамінів Е і С. альфа-ліпоєва кислота збільшує контрастну чутливість очей і поліпшує загальне зорове сприйняття, а прийом ліпоєвої кислоти при глаукомі покращує гостроту зору.

Олігомерні проантоціанідіни з екстракту кори сосни застосовуються для лікування ретинопатії, вони відновлюють гостроту зору, покращують капілярний опір, зменшують ризик крововиливу в сітківку.

Гінкго білоба запобігає ішемії і пошкодження вільними радикалами сітківки та макули, покращує кровопостачання структур очей, порушення якого відзначаються в процесі старіння. Сприяє зниженню внутрішньоочного тиску.

Цитрусові біофлавоноїди - сприяють поліпшенню еластичності кровоносних судин і запобігання їх склеротичних поразок. Цитрусові біофлавоноїди показані при лікуванні захворювань, що характеризуються підвищеною проникністю судин і глаукомі.

Бета-каротин відіграє важливу роль в побудові зорового пігменту родопсину, що забезпечує адаптацію ока до зниженої освітленості. Він уповільнює розвиток катаракти, перешкоджає розвитку дегенерації жовтої плями, глаукоми та інших захворювань органів зору, пов'язаних з віковими змінами, сприяє поліпшенню нічного зору.

Вітамін B1 необхідний для обмінних процесів і синтезу ферментів, що впливають на внутрішньоочний тиск, запобігає розвитку катаракти та глаукоми. Дефіцит в організмі вітаміну B1 призводить до пошкодження нервових клітин і зниження гостроти зору.

Вітамін B2 грає роль в поліпшенні зору, профілактиці розвитку катаракти, підтримки зору в темряві.

Вітамін B12 підтримує нормальну функцію і структуру мієліну, сприятливо впливає на обмін нуклеїнових кислот і на окислювальні процеси в нервовій тканині. Важливою складовою частиною вітаміну В12 є група кобальту, яка вибірково поглинається зоровим нервом і позитивно впливає при лікуванні хворих з атрофією зорових нервів навіть при великій давності захворювання.

Вітамін Р підвищує чутливість сітківки ока до світла і впливає на гостроту зору. Рутин знижує ризик розвитку катаракти та вікової макулодистрофії, а також зменшує запалення і прояви діабетичної ретинопатії.

Вітамін С зміцнює судинну стінку, знижує проникність і ламкість капілярів при діабетичної ретинопатії, зменшує ризик розвитку катаракти та вікової дегенерації макули, покращує відтік внутрішньоочної рідини, сприяє зниженню внутрішньоочного тиску при глаукомі.

Цинк допомагає організму засвоювати вітамін А, а також сприяє зниженню кількості вільних радикалів в організмі, сповільнює зниження сутінкового зору, запобігає розвитку дегенерації сітківки та катаракти.

Показання

Профілактика розвитку катаракти та інших вікових порушень зору.

Профілактика розвитку і в комплексному лікуванні глаукоми.

З метою профілактики та в комплексному лікуванні макулодистрофії.

Гіпертонічна ретинопатія.

Діабетична ретинопатія.

Профілактика порушень зору при значних зорових навантаженнях (робота на комп'ютері, під впливом УФ-променів і випромінювання телеекранів).

Протипоказання

Не рекомендується приймати дітям до 12 років, вагітним, жінкам, які годують груддю, і при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1 таблетці 1 раз на добу під час їжі. Рекомендований курс прийому 1-3 місяці.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі до 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 30 таблеток в упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Лактонова Нутріфарм ПВТ ЛТД, Індія.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Podorozhnyk.com не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.com. Детальніше про відмову від відповідальності.

Також вас можуть зацікавити
Чорниця форте табл. 0.5г №40
iconБонусів0.24
24,6грн
Чорниця форте таблетки, 80 шт.
iconБонусів0.31
31,3грн
Чорниця форте плюс таблетки по 0,25 г, 50 шт.
iconБонусів0.44
44,02грн
Оковіт таблетки по 250 мг, 80 шт.
iconБонусів0.87
87,5грн
Візивіт капсули по 0,2 г, 30 шт.
iconБонусів2.47
246,99грн
Мегазір капс. №20
iconБонусів2.53
253,06грн
Окювайт лютеїн  форте таб.№30
iconБонусів2.66
265,99грн
Оптикс таблетки, 60 шт.
iconБонусів3.23
322,99грн
Слезавіт капс. №30
iconБонусів3.51
350,99грн
Оптікс Преміум капсули для зору, 30 шт.
iconБонусів3.69
368,99грн
Вітоптик у капсулах по 450мг, 30 шт.
iconБонусів3.8
379,99грн
Оконекст вітаміни д/очей капс. №30
iconБонусів3.98
397,99грн