Киев
38 (067) 500 51 51

8:00 - 20:00 Безкоштовно

Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного

Біфідумбактерин капсули, 10 шт.

Є в наявності
iconБонусів2.7
269,99грн
Код товару:  1481.2600
Виробник: Аріадна Україна, Одеса
Основні властивості
Алергікам
Алергікам
Алергікам з обережністю з обережністю
Діабетикам
Діабетикам
Діабетикам дозволено дозволено
Водіям
Водіям
Водіям дозволено дозволено
Вагітним
Вагітним
Вагітним дозволено дозволено
Годуючим матерям
Годуючим матерям
Годуючим матерям дозволено дозволено
Дітям
Дітям
дітям з обережністю з 3 років
Рецептурний відпуск
Рецептурний відпуск
Рецептурный отпуск без рецепта без рецепта
Температура зберігання
Температура зберігання
Температура хранения від 5 °С до 25 °С

Властивості препарату Біфідумбактерин капсули, 10 шт.

Основні

Діюча речовина
лактулозабіфідобактерії
Торгівельна назва
Біфідумбактерин
GTIN
48200635506654820063550108
Країна виробник
Україна
Виробник
ТОВ "Аріадна"
Кількість в упаковці
10
Рецептурний відпуск
без рецепта
Температура зберігання
від 5 °С до 25 °С
Термін придатності
18 місяців з моменту виготовлення.
Код АТС/ATX
A01.24.03
Лікарська форма
Ліофілізований порошок у капсулах
Упаковка
10 капсул у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці.
Код Моріон
155472
Спосіб введення
орально

Кому можна

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
дозволено
Водіям
дозволено
Вагітним
дозволено
Годуючим матерям
дозволено
Дітям
з 3 років

Біфідумбактерин капсули, 10 шт. - Інструкція для застосування

Склад

1 капсула містить: живі ліофілізовані бактерії роду Bifidobacterium 600 млн. КУО/г* (СFU/g) – 120 мг (mg), лактулозу – 60 мг (mg);

допоміжні речовини: лактоза, кремнію діоксид, магнію стеарат – 20 мг (mg).

Дієтична добавка не містить ГМО, барвників, ароматизаторів, антибіотиків та консервантів. Може містити незначну кількість лактози. Не є лікарським засобом. Не варто застосовувати Біфідумбактерін як заміну повноцінного раціону харчування.

Лікарська форма

Капсули, що містять ліофілізований порошок.

Пробіотик. Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Фармакодинаміка

Властивості синбіотика Біфідумбактерин обумовлені властивостями його компонентів та їх синергічним поєднанням.

Мікроорганізми, що входять до складу Біфідумбактерін, мають високу антагоністичну активність до патогенних мікроорганізмів. Антагоністична активність спрямована проти екзогенної мікробіоти, що ґрунтується на різних біохімічних механізмах: продукції антимікробних сполук, бактеріоцинів, а також органічних кислот. Бактеріоцини демонструють специфічну активність штамів проти штамів бактерій усередині роду (вузького спектру) або між пологами виявляють широкий діапазон активності щодо деяких видів роду Bacillus, Enterococcus, E. coli, Salmonella, Clostridium, Shigella, Staphylococcus та Streptococcus. Бактеріоцини зазвичай сприяють антимікробній активності через утворення проникнення пор, що призводить до лізису клітин та запобігання біосинтезу клітинної стінки. Їхня білкова природа робить їх стійкими до дії ферментів, таких як амілаза та ліпаза.

Біфідобактерії, що входять до складу Біфідумбактеріну, ефективно конкурують з патогенними мікроорганізмами через адгезію на епітеліальних клітинах макроорганізму, тим самим забезпечують колонізаційну резистентність та протиінфекційний захист організму. Біфідобактерії прикріплюються і до клітин найпатогенніших (збудників інфекційних хвороб), запобігаючи адгезії останніх до ентероцитів, що сприяє швидкій елімінації патогенів. Здатність біфідобактерій прикріплюватися до епітеліоцитів відіграє важливу роль у їх колонізації шлунково-кишкового тракту, запобігаючи швидкій елімінації перистальтикою кишечника. Цей чинник забезпечує біфідобактеріям конкурентоспроможність у цій екосистемі.

Людина не здатна самостійно синтезувати вітаміни і повинна отримувати їх із навколишнього середовища. Одним із джерел утворення ряду вітамінів є саме нормальна мікробіота кишечнику, тому дисбіоз часто супроводжується ознаками вітамінної недостатності. Біфідобактерії синтезують амінокислоти, вітаміни групи К, тіамін, рибофлавін, нікотинову, пантотенову, фолієву кислоти, піридоксин та ціанокобаламін, які всмоктуються у кишечнику. Біфідобактерії пригнічують зростання небажаної мікрофлори дією оцтової та молочної кислот (кінцевих продуктів метаболізму цих мікроорганізмів), вони знижують рН у шлунково-кишковому тракті, створюючи несприятливі умови для розвитку патогенних мікроорганізмів, мають бактеріостатичну дію.
Біфідумбактерин комплексно нормалізують травлення, підтримують здоров'я кишкової мікробіоти, зменшують симптоми моторної дисфункції шлунка і кишечника.

Біфідобактерії розкладають у кишечнику речовини, які не можуть засвоюватися організмом господаря, на простіші, включаючи нерозчинний крохмаль, складні вуглеводи, олігосахариди, протеїни та муцин. Внаслідок цього метаболізму утворюються в основному коротколанцюгові кислоти, такі як лактат, ацетат, які необхідні для щоденних енергетичних потреб макроорганізму.

Дія лактулози, що входить до складу Біфідумбактерін, виробництва НВП «Аріадна», спрямоване на створення оптимальних умов життєдіяльності біфідо- та лактобактерій, прискорення їх розмноження та адгезії у зоні їх природного існування.

Молекула лактулози не розщеплюється ферментами тонкої кишки, внаслідок чого вона залишається інтактною до потрапляння в товсту кишку, де відбувається її розкладання під дією бактерій. У товстій кишці лактулоза розпадається на низькомолекулярні органічні кислоти: молочну, оцтову, масляну і пропіонову (відомі як коротколанцюгові кислоти), підкислюють вміст кишечника, підвищується осмотичний тиск у товстій кишці, регулюється транзит хімусу і кальцію, та магнію. Коротколанцюжковим кислотам властиво регулювати перистальтику товстого кишечника, стимулюючи або гальмуючи моторику гастроінтестинального тракту. У товстій кишці лактулоза є ідеальним поживним субстратом для біфідобактерій, що призводить до пригнічення протеолітичної флори, продукує токсини та умовно-патогенної кишкової мікрофлори.

Біфідобактерії, що входять до складу Біфідумбактеріну, сприяють нормалізації пригніченої імунної системи, а при її нормальному функціонуванні не порушують її роботу. Препарат здійснює імуномодулюючу дію через гальмування запальних реакцій, регулювання експресії ТLR (Toll-likereceptors), активації DCs (Dendritic клітин) та NK (NaturalKiller), проліферації лімфоцитів, балансування Т-хелперів (Th1/Th2, додатково обмежує мікробну взаємодію з епітелієм.

Показання

В якості монотерапії або в складі комплексної терапії:
 • дисбактеріоз кишечника;
 • гострі кишкові інфекції встановленої (шигельоз, сальмонельоз, стафілококовий ентероколіт, ротавірусна інфекція) і невстановленої етіології харчові токсикоінфекції;
 • ГРВІ;
 • хронічні захворювання з ураженням шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, панкреатит, холецистит, захворювання печінки та жовчовивідних шляхів), що супроводжуються дисбактеріозом кишечника;
 • хронічні запори;
 • синдром мальабсорбції;
 • алергічні захворювання, що супроводжуються дисбактеріозом кишечника;
 • пневмонія, гострі та хронічні бронхіти, запальні захворювання урогенітального тракту, що супроводжуються дисбактеріозом кишечника;
 • дисбактеріоз кишечника, викликаний прийомом антибіотиків, антибактеріальних препаратів, гормонів;
 • НПЗП діарея у пацієнтів, які отримували тривале лікування антибіотиками та іншими антибактеріальними препаратами;
 • корекція мікробіоценозу кишечника і профілактика гнійно-запальних захворювань у хворих хірургічного профілю в період передопераційної підготовки та після операцій на кишечнику, печінці, підшлунковій залозі.
З метою профілактики:
 • внутрішньогоспітальних інфекцій в пологових будинках і лікарнях;
 • дисбактериозов у часто хворіють на ГРВІ дітей і дорослих.

Протипоказання

Галактоземія, підвищена чутливість до компонентів препарату, діти віком до 3 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При прийомі антибіотиків

Незалежно від шляхів введення (перорально чи парентерально), практично всі антибіотики у незміненому вигляді виділяються у просвіт кишечника з жовчю або іншими секретами травної системи, де негативно впливають на мікрофлору кишечника. Застосування препарату Біфідумбактерін у складі комплексу терапевтичних заходів дозволяє скоригувати склад кишкової мікрофлори, значно знизити ймовірність виникнення дисбактеріозу.

Застосування Біфідумбактерин при хронічних запальних та дискінетичних порушеннях шлунково-кишкового тракту та травної системи

Практично всі гострі та хронічні захворювання травної системи, а також інших органів та систем супроводжуються кишковими дисбіозами різного ступеня тяжкості. Дисбіотичні порушення значно ускладнюють перебіг, діагностику та лікування гастроентерологічних захворювань. У зв'язку з цим для забезпечення повного клінічного одужання обов'язковим компонентом комплексної терапії хворих на будь-які хвороби травної системи має бути корекція мікроекологічних порушень.

Біфідумбактерин виявляє позитивні ефекти на фізіологічні, біохімічні та імунні реакції організму через оптимізацію та стабілізацію функції його нормальної мікрофлори. Дає можливість підвищити ефективність лікування, прискорити клінічне одужання та знизити частоту рецидивів хвороби.

Біфідумбактерин при алергії

Найчастіше алергії пов'язані з дисбіозом кишечника. При нестачі захисної мікрофлори змінюється проникність кишкової стінки. При застосуванні Біфідумбактерину знищується патогенна мікрофлора, яка сприяє розвитку алергії. Зміцнюється імунітет організму та усуваються алергічні реакції на епігенетичні рівні за рахунок коротколанцюгових жирних кислот. Застосування Біфідумбактерін сприяє зниженню сенсибілізації організму, нівелюванню алергічних реакцій та зменшенню проявів алергії на багато подразників.

Біфідумбактерин при цукровому діабеті

У патогенезі цукрового діабету істотне значення має окислювальний стрес та запалення. При вживанні Біфідумбактерин зменшується окислювальний стрес та пригнічуються ефекторні функції CD4 + T-клітин, супроводжується зниженням прозапальних реакцій, антиоксидантними, імуномодулюючими та протидіабетичними ефектами. Крім того, зростає експресія білків адгезії у кишковому епітелії, зменшуючи його проникність. Такі ефекти підвищують чутливість до інсуліну та пригнічують аутоімунну відповідь. Загальновідомим є також факт, що надходження до організму пробіотичних компонентів сприяють стійкій нормалізації вмісту цукру в крові.

Особливості застосування

 • Дія препарату зумовлена високою концентрацією сорбованих на частинках активованого вугілля біфідобактерій, які є антагоністами широкого спектру патогенних (в тому числі Shigella spp., Salmonella spp., Staphylococcus aureus) і умовно-патогенних мікроорганізмів (в тому числі Proteus spp., Klebsiella spp.) .
 • Біфідобактерії, сорбованих на спеціально підготовленому носії, забезпечують підвищену клінічну ефективність, швидке відновлення нормальної мікрофлори.

Спосіб застосування та дози

 • Дітям від 3 до 7 років – по 1 капсулі 2 рази на добу;
 • Дітям від 7 років та дорослим – по 1 капсулі 2-3 рази на добу.
Біфідумбактерин приймати перорально за 30 хвилин до їди. Не рекомендується перевищувати вказану кількість дозування. Тривалість курсу: 14-21 день.

Капсули приймають, запиваючи кип'яченою водою або кисломолочним продуктом.

Для дітей, при необхідності, капсули розкривають, і змішують її зміст з рідкою їжею, переважно з кисломолочним продуктом.

Вміст капсули можна змішати з 20-50 мл кип'яченої води кімнатної температури, при цьому утворюється каламутна суміш з частками сорбенту чорного кольору. Отриману водну суспензію слід випити, не чекаючи повного розчинення.

Діти

Препарат у формі капсул призначають дітям у віці 3-х років і старше.

Термін придатності

1 рік із дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, в чистих приміщеннях, що провітрюються, в місцях, захищених від попадання прямих сонячних променів, при температурі не вище 25°С і відносній вологості повітря не вище 80% у недоступному для дітей місці.

Рекомендується зберігати у холодильнику. Уникати заморожування.

Упаковка

10 капсул у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ "Аріадна"

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

вул. Моторна, буд. 8а, м.Одеса, 65085, Україна
Також вас можуть зацікавити
Фітолізин Актив капс. №10
iconБонусів2.75
275,44грн
Актив Флора бебі краплі оральні, 5 мл
iconБонусів2.61
261,74грн
Ентерожерміна сусп. орал. пак. 5мл №10
iconБонусів2.6
260,23грн
Неофлорум капс. №10
iconБонусів2.81
280,98грн
Лактен Кідс капсули для дітей, 10 шт.
iconБонусів2.88
288,93грн
Пробіланс капсули по 400 мг, 20 шт.
iconБонусів2.92
292,08грн
Лактімак Форте у капсулах, 30 шт.
iconБонусів3.03
302,97грн
Пробіз Імуно таблетки шипучі, 10 шт.
iconБонусів3.7
370,3грн
Лактіалє Малюк у пакетиках по 0,5 г, 14 шт.
iconБонусів1.69
169,24грн
iconБонусів1.62
162,5грн
Лактузан Дуо капсули по 500 мг, 30 шт.
iconБонусів1.46
146,31грн
Неофлорум капсули, 14 шт.
iconБонусів4.18
418,84грн
Опефера у капсулах, 20 шт.
iconБонусів4.37
436,98грн
Йогурт постантибіотик капсули, 30 шт.
iconБонусів1.01
101,35грн
БіоГая Протектіс краплі оральні, 5 мл
iconБонусів4.76
475,95грн
iconБонусів5.29
529,52грн